Apartmán na sjezdovce - Prkenný Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmánový dům se nachází přímo v lyžařském areálu Arrakis v Prkenném Dolu u Žacléře. Doprava autem: Přibližně 4km od kruhového objezdu na náměstí Svobody v Trurnově ve směru na Pec pod Sněžkou (silnice č.14) je odbočka doprava na Žacléř (na silnici č.300). Vzdálenost od odbočky k lyžařskému areálu v Prkenném Dolu je cca 7,5km. Doprava autobusem: Z autobusového nádraží v Trutnově, zastávka Žacléř, Prkenný důl - rozcestí. Přímo před apartmánovým domem je veřejné bezplatné parkoviště lyžařského areálu, apartmán má také svoje parkovací stání na parkovišti na terase objektu. Kromě komfortního lyžování přímo v místě ubytování jsou návštěvníkům k dispozici i četná lyžařská střediska v nejbližším okolí (Mladé Buky, Pec pod Sněžkou, Černá hora, Velká Úpa, Černý Důl...)
Vybavení a služby
Kuchyňský kout je zařízen a vybaven, k dispozici je kromě lednice i mikrovlnná trouba s grilem, sklokeramická deska se čtyřmi plotýnkami a s dotykovým ovládáním, rychlovarná konvice a kompletní sady nádobí, příborů a dalšího kuchyňského náčiní. V pokoji je rozkládací sedačka, v druhé místnosti pak trojlůžko - dvojpostel s 90cm širokou palandou s dostatečnou nosností. Apartmán tedy nabízí pohodlně 5 lůžek a je vhodný pro pobyt menší skupiny nebo rodiny s dětmi. Byt je bohatě vybaven uložnými prostory, přes chodbu je i zamykatelná komora pro uložení lyží atd. Obývací pokoj je vybaven televizí se satelitním příjmem. Wi-fi připojení k internetu je k dispozici. Apartmán má samostatný elektrický kotel a pro ohřev vody elektrický bojler s dostatečným objemem. Koupelna je s vanou a je oddělená od wc.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské areály v Prkenném Dolu nabízejí ideální terén pro lyžaře všech úrovní. Horní pasáž sjezdovky v areálu Arrakis je rozlehlou plání, která pokračuje do oddělených "rukávů" pro zdatnější sjezdaře i do delší a mírnější varianty pro rekreační lyžaře a začátečníky. Dostatečnou kapacitu přepravy zajišťují dva vleky - rychlá POMA a pohodlná dvojmístná kotva. Nenároční lyžaři a rodiny s dětmi najdou na modré trase i kratší vlek. Svah je uměle zasněžován. V místě je bohaté restaurační zázemí, servis i půjčovna lyží a snowboardů. Přes celé hory vede Krkonošská lyžařská cesta, které běžkaři říkají Krkonošská magistrála. Z místa apartmánu se na ni můžete napojit na hroní stanici vleku lyžařského areálu v Prkenném Dolu pod Rýchorský hřebenem. Areály v Prkenném Dolu mají vybudovanou infrastrukturu a poskytují návštěvníkům výborné podmínky pro rekreaci. Přímo v místě najdete několik restaurací a barů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz