Apartmán Medvědín 408 U sjezdovky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán je umístěn v nově vybudovaném stylovém komplexu Apartmány Medvědín. Má velmi klidnou polohu: je umístěn v přízemí s výhledem do rozlehlého travnatého tvora s jezírkem a dětským hřištěm. Přímo z apartmánu je přístup na malou terasu se stolkem a židlemi s výhledem na lesnatou stráň protějšího Železného vrchu (součást Kozích hřbetů). Návštěvníci ocení polohu ubytování: 100m k lanovce Medvědín, 100m do Aquaparku, 50 od k zastávce busu na Špindlerovku, přímo u Labe a modré turistické cestu, cca 400 m od vstupu do Labského dolu a 800m od vstupu do Údolí Bílého Labe. Příjezd k apartmánu je po silnici ze Špindlerova Mlýna na Špindlerovku (ještě před vjezdem do Krkonošského nár. parku, takže není pro vjezd potřeba žádné povolení). Parkovací místo je umístěno v podzemní garáži přímo pod apartmány, přístup do apartmánu po schodech nebo výtahem.
Vybavení a služby
Obývací pokoj, kuchyňský a jídelní kout, chodba, koupelna s vanou vč. žebříčku na sušení. Zařízení kuchyně: Trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice, talíře, příbory, sklenice, rozměrná lednice s velkým samostatným mrazákem (obojí no frost). V obývacím pokoji je 180cm široká manželská dvoupostel a masivní buková palanda. Dále zde naleznete úložné prostory, satelitní TV, wifi modem (wifi 20 Mbit/s je samostatné jen pro jeden apartmán), malé křesílko a knihovničku s časopisy National Geographic (v češtině i angličtině), převážně povídkovou četbou pro dospělé čtenáře i s pohádkovými knížkami pro děti a také několik dětských her a kostky na hraní. V knihovničce najdete i turistické mapy, které si můžete vypůjčit. V předsíni jsou umístěny skříně s dalšími úložnými prostorami.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Aquapark, lanovka na Medvědín, turistické cesty do Labského dolu a Údolí Bílého Labe, zastávka busu na Špindlerovku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz