Apartmán Markéta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Poloha v klidné zóně centra horského městečka Pec pod Sněžkou. Možnost celoročního parkování přímo u penzionu zdarma. Lyžařský areál 800m, stanoviště Skibusu 100m od apartmánu Markéta. Dětský vlek přímo na konci ulice našeho apartmánu Markéta Pec pod Sněžkou. Autem: N 50°41.67930', E 15°43.80928' V zimních měsících se k nám cesta pravidelně upravuje a je sjízdná pro standardní vozy s vhodným obutím. Autobusem: Autobusové nádraží je přímo v centru Pece pod Sněžkou. Vlakem: Také dobrá volba – nejbližší vlakovou zastávkou je Trutnov - hlavní nádraží, odkud je možné do Pece pod Sněžkou dojet autobusem. Letadlem: Nejbližší civilní letiště je Letiště Václava Havla Praha, nebo Polská Wrocław Nicolaus Copernicus Airport. Hromadnou dopravou pouze z letiště Václava Havla Praha.
Vybavení a služby
Apartmán se nachází v nejvyšším patře nájemního domu o šesti bytových jednotkách s nádherným výhledem na Pec pod Sněžkou z vlastního balkónu. Apartmán v Peci pod Sněžkou je nově a moderně vybavený tvoří jej předsíň, koupelna se sprchovým koutem a WC, plně vybavená kuchyň vč. nádobí a elektrických spotřebičů. Ložnice s lůžkem pro tři osoby, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s možností nocování pro další dva nocležníky. Parkovací místo u domu a uzamykatelná sklepní kóje pro Vaše kufry, jízdní kola, lyže a další známé i neznámé sportovní vybavení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: Nepřeberné množství turistických tras v okolí vás zavede do nádherné horské krajiny s mnoha krásnými výhledy do dlouhých údolí i na hřebeny nejvyšších českých hor. Z Pece pod Sněžkou máte nevýhodnější výchozí pozici pro výšlap na nejvyšší horu České republiky Sněžku 1 603,30m n.m. Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí velké množství výborně značených, různě náročných cyklotras. Pro rodiny s dětmi naleznete v Peci pod Sněžkou jak dětská hřiště, tak Relaxpark s 1. Krkonošskou horskou bobovou dráhou. Lemurie parkem, Monkey parkem a různými jinými atrakcemi, které jinde nenaleznete. Zima: Pec pod Sněžkou patří mezi nejznámější střediska zimních sportů v ČR. Z celkové délky 12,5km je 73% sjezdovek je vybaveno umělým zasněžováním. Tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom. V areálu najdete Funpark a Snowpark s překážkami a skoky. Večerní lyžování díky umělému osvětlení sjezdovek Javor 1 a 2, Zahrádky 3. V celém areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort.
TOPlist