TOPlist

Apartmán Markéta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Poloha v klidné zóně centra horského městečka Pec pod Sněžkou. Možnost celoročního parkování přímo u penzionu zdarma. Lyžařský areál 800m, stanoviště Skibusu 100m od apartmánu Markéta. Dětský vlek přímo na konci ulice našeho apartmánu Markéta Pec pod Sněžkou. Autem: N 50°41.67930', E 15°43.80928' V zimních měsících se k nám cesta pravidelně upravuje a je sjízdná pro standardní vozy s vhodným obutím. Autobusem: Autobusové nádraží je přímo v centru Pece pod Sněžkou. Vlakem: Také dobrá volba – nejbližší vlakovou zastávkou je Trutnov - hlavní nádraží, odkud je možné do Pece pod Sněžkou dojet autobusem. Letadlem: Nejbližší civilní letiště je Letiště Václava Havla Praha, nebo Polská Wrocław Nicolaus Copernicus Airport. Hromadnou dopravou pouze z letiště Václava Havla Praha.
Vybavení a služby
Apartmán se nachází v nejvyšším patře nájemního domu o šesti bytových jednotkách s nádherným výhledem na Pec pod Sněžkou z vlastního balkónu. Apartmán v Peci pod Sněžkou je nově a moderně vybavený tvoří jej předsíň, koupelna se sprchovým koutem a WC, plně vybavená kuchyň vč. nádobí a elektrických spotřebičů. Ložnice s lůžkem pro tři osoby, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s možností nocování pro další dva nocležníky. Parkovací místo u domu a uzamykatelná sklepní kóje pro Vaše kufry, jízdní kola, lyže a další známé i neznámé sportovní vybavení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: Nepřeberné množství turistických tras v okolí vás zavede do nádherné horské krajiny s mnoha krásnými výhledy do dlouhých údolí i na hřebeny nejvyšších českých hor. Z Pece pod Sněžkou máte nevýhodnější výchozí pozici pro výšlap na nejvyšší horu České republiky Sněžku 1 603,30m n.m. Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí velké množství výborně značených, různě náročných cyklotras. Pro rodiny s dětmi naleznete v Peci pod Sněžkou jak dětská hřiště, tak Relaxpark s 1. Krkonošskou horskou bobovou dráhou. Lemurie parkem, Monkey parkem a různými jinými atrakcemi, které jinde nenaleznete. Zima: Pec pod Sněžkou patří mezi nejznámější střediska zimních sportů v ČR. Z celkové délky 12,5km je 73% sjezdovek je vybaveno umělým zasněžováním. Tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom. V areálu najdete Funpark a Snowpark s překážkami a skoky. Večerní lyžování díky umělému osvětlení sjezdovek Javor 1 a 2, Zahrádky 3. V celém areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz