Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v centru Černého Dolu v Krkonoších, v blízkosti lyžařských vleků. Naš apartmán je vhodný zejména pro dvě rodiny s dětmi. V Černém Dole jsou ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a výlety po okolí. Koupání je možné v blízkém bazénu nebo v přírodním koupališti "Čistá" (3km). V centru Černého Dolu je nově vystavěné víceúčelové hřiště (tenisové kurty,..). Nachází se zde také hornická stezka Berghaus. Večer jistě uvítáte posezení v příjemných restauracích nebo hospůdkách.

  Vybavení a služby

Kapacita apartmánu je 7 osob. Pokoje: 1x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový (nejsou průchozí!). Sociální zařízení společné pro oba pokoje - WC, koupelna). Plně vybavená kuchyňka společná pro oba pokoje - kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, dvouplotýnkový vařič, kávovar, rychlovarná konvice,.. Domácí zvířata : ne. Vytápění objektu: plynové ústřední topení. V objektu je úschovna kol a lyží. V letních měsících je možné posezení u domu, grilování a koupání v blízkém bazénu. V zimních měsících vám zdarma půjčíme sáňky nebo boby K dispozici je neplacené parkoviště před domem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

LÉTO: Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a výlety po okolí. V centru Černého Dolu jsou tenisové kurty. Pěší výlety: 4km Hornická stezka Berghaus, 20km pramen Labe, 4,5km výšlap na Černou horu 1299 m.n.m. - rašeliniště, rozhledna, 13km Sněžka 1603 m.n.m., 4km Janské Lázně - lanovka na Černou horu, 5km Tetřeví boudy. Zábava: 4km Janské Lázně - kavárny, restaurace, pizzerie, vinárny, tradiční rehabilitační relaxace, kino, tenisové kurty, minigolf, lanový park - nejvyšší v ČR, výtvarná dílna Bosorka, výlety na čtyřkolkách, paragliding, lukostřelba, aj. 20km Pec pod Sněžkou - bobová dráha, adrenalinové atrakce. 20km Špindlerův Mlýn - aquapark, bobová dráha, přemostění, adrenalinové zážitky. 30km ZOO Safari ve Dvoře Králové - jedinečné vyjížďky Safaribusem. ZIMA: Lyžování v Černém dole - nedaleko od domu (350m) je velký lyžařský areál se sedačkovými lanovkami a vleky pro různě náročné lyžaře. Běžkařské trasy jsou pravidelně upravovány.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Husky Černý Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Husky
Ceník ubytování a stravování