Apartmán Husky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v centru Černého Dolu v Krkonoších, v blízkosti lyžařských vleků. Naš apartmán je vhodný zejména pro dvě rodiny s dětmi. V Černém Dole jsou ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a výlety po okolí. Koupání je možné v blízkém bazénu nebo v přírodním koupališti "Čistá" (3km). V centru Černého Dolu je nově vystavěné víceúčelové hřiště (tenisové kurty,..). Nachází se zde také hornická stezka Berghaus. Večer jistě uvítáte posezení v příjemných restauracích nebo hospůdkách.
Vybavení a služby
Kapacita apartmánu je 7 osob. Pokoje: 1x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový (nejsou průchozí!). Sociální zařízení společné pro oba pokoje - WC, koupelna). Plně vybavená kuchyňka společná pro oba pokoje - kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, dvouplotýnkový vařič, kávovar, rychlovarná konvice,.. Domácí zvířata : ne. Vytápění objektu: plynové ústřední topení. V objektu je úschovna kol a lyží. V letních měsících je možné posezení u domu, grilování a koupání v blízkém bazénu. V zimních měsících vám zdarma půjčíme sáňky nebo boby K dispozici je neplacené parkoviště před domem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
LÉTO: Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a výlety po okolí. V centru Černého Dolu jsou tenisové kurty. Pěší výlety: 4km Hornická stezka Berghaus, 20km pramen Labe, 4,5km výšlap na Černou horu 1299 m.n.m. - rašeliniště, rozhledna, 13km Sněžka 1603 m.n.m., 4km Janské Lázně - lanovka na Černou horu, 5km Tetřeví boudy. Zábava: 4km Janské Lázně - kavárny, restaurace, pizzerie, vinárny, tradiční rehabilitační relaxace, kino, tenisové kurty, minigolf, lanový park - nejvyšší v ČR, výtvarná dílna Bosorka, výlety na čtyřkolkách, paragliding, lukostřelba, aj. 20km Pec pod Sněžkou - bobová dráha, adrenalinové atrakce. 20km Špindlerův Mlýn - aquapark, bobová dráha, přemostění, adrenalinové zážitky. 30km ZOO Safari ve Dvoře Králové - jedinečné vyjížďky Safaribusem. ZIMA: Lyžování v Černém dole - nedaleko od domu (350m) je velký lyžařský areál se sedačkovými lanovkami a vleky pro různě náročné lyžaře. Běžkařské trasy jsou pravidelně upravovány.
TOPlist