Apartmán Horní Mísečky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán leží přímo v centru Skiareálu Špindlerův Mlýn - Horní Mísečky - Medvědín. Apartmán je dostupný autobusem, 50m od apartmánu je umístěna autobusová zastávka - spojení na Jilemnici a i přímé spoje na Prahu. Přímo u apartmánu jsou podzemní garáže pro parkování osobních vozidel.
Vybavení a služby
Předsíň s věstavěnou skříní, koupelna se sprchou a WC, obytná místnost s kuchyňskou linkou (věstavěný vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, lednice, nádobí na vaření a servírování jídel), s jídelním koutem, manželským dvojlůžkem a pohovkou, která jde rozložit na 2 lůžka. Dále je zde barevný TV. K dispozici je balkon situovaný k jihu. K dispozici je internetové připojení (WIFI). K apartmánu je k dispozici prostorná uzamykatelná komora na úschovu lyží a lyžařských bot, v létě pro uskladnění jízdních kol.
Rekreace a služby v okolí
Skiareál Špindlerův Mlýn - Horní Mísečky - Medvědín - 7 vleků, lanovka, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboard park, snowtubingová dráha, lyžařská škola, upravené běžecké tratě. Areál je propojen s areálem Sv. Petr ve Špindlerově Mlýně (ski-bus), kde je možné lyžovat na jednotnou jízdenku.
TOPlist