Poloha a dosažitelnost

Pension Alex se nachází ve velmi klidné lokalitě s asfaltovou příjezdovou cestou a vlastním parkovištěm hned vedle objektu. Autem je objekt dostupný v létě i v zimě. Obec se nachází ze dvou třetin v 3. zóně Krkonošského národního parku, obytné části jsou v ochranném pásmu. Je výhodným východiskem pro horské tůry na hřebeny Krkonoš. Návštěvník se může obdivovat dalekým výhledům ze svahů Žalého a toulat se po zajímavých oblastech Benecka, Horních a Dolních Štěpanic nebo Mrklova, případně navštívit 2km od hranic obce vzdálené město Jilemnici nebo 3 km vzdálené Vrchlabí.

  Vybavení a služby

Zahájením nové sezony jsme pro Vás připravili stylovou vinárnu, která bude přístupná všem našim hostům. Další novinka letošního roku je otevření nového lyžařského vleku ve vzdálenosti 100m od našeho penzionu. Nově je možné u nás za služby platit platební kartou. WIFI připojení k internetu zdarma. Možnost plné penze i polopenze. Podávání minutkových specialit od 20:00 hod. (po vydání večeří). Bar s celodenním provozem. Možnost odvozu k vleku. Parkoviště pro ubytované zdarma (při rezervaci nutno nahlásit počet aut, kterými hosté dorazí). Domácí mazlíčci vítáni - v případě, že jsou naučeni společenskému chování. Přebalovací podložky a jídelní žídličky k dispozici. V letních měsících je možnost zapůjčení grilu s uhlím a jednorázovým nádobím za poplatek. Dále Vám nabízíme možnost odvozu k vleku, vyzvednutí na nádraží popř. letišti (ceny viz. ceník). Celý objekt je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Na Benecku jsou k dispozici běžecké tratě, turistické i závodní v celkové délce 15 km. Benecké běžecké tratě jsou napojeny na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky. Je zde také nástupní místo na Krkonošskou lyžařskou cestu. Benecko Vás překvapí nejen nezapomenutelnými rozhledy do kraje, ale i na Kotel a na hřebeny Krkonoš. Pro sjezdaře tu zase jsou připravené sjezdovky. HSK a Kejnos Vás zcela jistě zaujmou večerním lyžováním a zasněžováním. U nás lyžujete bez front a v klidu. Na vršek Kejnosu Vás vyveze sedačková lanovka.

Zpět


TOPlist
  Penzion Alex Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Alex
Ceník ubytování a stravování