Alenčina chaloupka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Alenčina chaloupka se nachází v malé klidné vesničce Dlouhý 5km od Železného Brodu v Českém ráji. Oblast, ve které se místo nachází je vhodné nejen k turistickým a cykloturistickým výletům, ale také k návštěvám okolních kulturních památek.
Vybavení a služby
Chalupa má plně vybavenou kuchyň (kuchyňská linka, el. sporák, varná konvice, dostatečné množství nádobí), dále je zde obývací pokoj (TV, satelit, DVD s USB vstupem, rozkládací gauč, a další nábytek), dvě oddělené ložnice (v první manželská postel a dětská postýlka, ve druhé také manželská postel a dvě samostatná lůžka - vše vybaveno přikrývkami), v koupelně je oddělená vana a WC, dále sprchový kout a pračka. Chalupa má vestavěnou garáž pro jeden osobní automobil. Za domem je zcela oplocená zahrada, kde mohou být volně puštěni psi. Hosté zde mohou využít venkovní zahradní posezení pod přístřeškem, přírodní ohništi, houpací síť, dětskou koupačku, bazének a pískoviště.
Rekreace a služby v okolí
Podrobné informace o zimních i letních aktivitách naleznete přímo na našich webových stránkách: http://alencina-chaloupka.sweb.cz
TOPlist