Alena Lachmanová - Privat Lachman

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Benecko je malebná horská obec v Krkonoších, která se rozprostírá na slunných stráních kopce Žalého v nadmořské výšce 850-950 m.n.m. Svými úchvatnými výhledy do širokého kraje si získá srdce každého. Benecko je rekreačním střediskem zimních i letních sportů. V zimě je možné využít několik lyžařských vleků, novou 4 sedačkovou lanovku, večerní lyžování, snowtubing, upravované běžecké tratě, které jsou propojeny na Horní Mísečky. Milovníkům letních aktivit se nabízejí turistické trasy na hřebeny Krkonoš a cyklostezky po Krkonoších, které můžete využívat v kombinaci s cyklobusy.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v RD, který je v centru Benecka. V podkroví - dva 3 lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, TV/Sat na pokojích, sociální místnost a kuchyňka na patře. V prvním poschodí - 3 lůžkový pokoj s možností přistýlky, TV/Sat na pokoji, sociální místnost, vybavená kuchyňka ve společenské místnosti. Wifi free. Parkování u domu. V letním období máme pro naše hosty připravený zastřešený zahradní gril s posezením. Benecko nabízí veškeré služby, které jsou spojeny s turistickým ruchem. Obchodní centrum je přímo ve středu obce.Půjčovna - Ski sport Lachman U nás obdržíte kartu hosta, na kterou čerpáte nabízené služby v areálu a okolí. Půjčovna - SKI sport Lachman: Naše půjčovna nabízí široký sortiment kvalitního lyžařského vybavení - carvingové lyže, snowboardy a saně. Na lyžařskou turistiku vás rádi vybavíme kvalitní běžeckou výstrojí. Slevy na kartu hosta 20-30%. Lyžařská školička pod vedením profesionálních instruktorů: kontakt pro objednávky lekcí: +420 777 876 850

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety v okolí Benecka. Malebná podkrkonošská městečka Jilemnice a Vrchlabí, vzdálená cca 8 km, nabízejí ve svých muzeích zajímavosti z historie Krkonoš. Vyjížďky na koních - nedaleká farma huculských koní na Janově hoře - 5km, Kněžice - 4km. Aquapark – Špindlerův Mlýn. Monkeypark – lanové centrum Janské Lázně, Špindlerův Mlýn. Kromě výletů v blízkém okolí jsou zde i místa vzdálenější, která však určitě stojí za vaši návštěvu: Adršpašsko – Teplické skály, ZOO Safari ve Dvoře Králové, Bozkovské jeskyně
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz