PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Slavkovský les » Ubytování » Krásno » Penzion Fara Krásno

Penzion Fara Krásno

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Krásno
Adresa: 
Radniční 2, Krásno, 357 31
Web adresa:
www.ceskehory.cz/farakrasno
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 688 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Slavkov

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Rodinný penzion v malebném městečku Krásno, v srdci CHKO Slavkovského lesa. Klidné prostředí, útulné pokoje, perfektní dostupnost ke všemu zajímavému, co Slavkovský les nabízí - to je záruka pohodového pobytu plného zážitků!

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v památkově chráněné budově bývalé v fary, v těsném sousedství majestátního kostela sv. Kateřiny, ve městě Krásno. V centru obce, v srdci CHKO Slavkovský les - ideální lokace pro perfektní dostupnost památek a nádherné přírody Slavkovského lesa. V těsné blízkosti je např. kouzelná krásenská rozhledna, město a hrad Loket, Státní hrad a zámek Bečov... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Tři pokoje v prvním patře a dva pokoje a dětský koutek v podkroví penzionu. Celková kapacita 18 lůžek. Připravujeme velmi oblíbené domácí snídaně. Restaurace je v objektu penzionu, zatím není v provozu - pracujeme na otevření restaurace. Parkování ve dvoře penzionu, k dispozici gril a ohniště, úschova kol. Vysokorychlostní Wi-Fi je samozřejmostí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Cykloturistika, nordic walking, krásné trasy pro motorkáře. Ve městě je hostinec, pošta, potraviny. Krásné čisté přírodní koupaliště za městečkem, další koupání je možné v nedalekých průzračných Komářích rybnících anebo v Sokolově koupaliště Michal s nejdelším tobogánem v ČR.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimír Lokaj
Informace poskytnul: Drahovzalová Žaneta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz