Pension Prameny

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Prameny
Adresa: 
Prameny 18
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-792 301 549
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionprameny.cz
www.ceskehory.cz/pensionprameny

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  820 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Mariánské Lázně počasí Mariánské Lázně

Mariánské Lázně hlásí 10 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký


Poloha a dosažitelnost

Pension Prameny se nachází ve stejnojmenné obci Prameny. Pension je po celý rok dobře dosažitelný autem, pouze v zimním období doporučujeme mít sebou zimní výbavu pro automobil. Do obce Prameny lze cestovat i hromadnou dopravou a to ideálně do Mariánských Lázní (vlak i bus) a potom pokračovat autobusem do Pramenů.

Vybavení a služby

Pension Prameny je vybaven sedmi pokoji a to jak dvoulůžkovými, tak i vícelůžkovými vhodnými pro rodiny s dětmi. Každý pokoj má své sociální zařízení (sprcha, umyvadlo a WC). Pro naše hosty nabízíme možnost polopenze či jenom snídaně (formou bufetu). V letní sezoně je přes den otevřena malá restaurace s čepovaným pivem, limonádou a jídelním lístkem. K pensionu... více >>

Rekreace a služby v okolí

Okolí pensionu Prameny je ideální k různým formám výletů. Je zde mnoho turistických cest, hradů, zámků, lázní či golfových hřišť. V okolí se nachází třeba hrad Loket či hrad a zámek v Bečově nad Teplou nebo v Chebu. Je zde také velké množství různých rozhleden. Lze také vyrazit do měst, která mají nádherná historická centra, namátkou jenom Karlovy Vary, Mariánské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dana Benke
Informace poskytnul: Petr Benke
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz