PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Slavkovský les » Ubytování » Závišín » Hostinec u pejska a kočičky

Hostinec u pejska a kočičky

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Mariánské Lázně, Závišín
Adresa: 
Závišín 35, 353 01 Zádub-Závišín
Web adresa:
www.ceskehory.cz/upejskaakocicky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Mariánské Lázně

Wi-Fi

Je možný

Ubytování ve dvou i více lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Bufetové snídaně, V objektu restaurace s českou kuchyní. Hostinec se nachází 2,5km od centra Mariánských Lázní nedaleko golfového hřiště, lyžařského svahu a upravovaných stop na klasické lyžování. Velmi vhodná poloha pro cykloturistiku


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hostinec se nachází v obci Závišín, 2,5km od centra Mariánských Lázní.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje s vlastní koupelnou a televizí. Na patře lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. V objektu restaurace s celotýdenním provozem. K dispozici i velká samostatná místnost pro skupiny.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Cykloturistika, klasická turistika, golf, ubytování v přírodě. Klasické lyžování, úprava stop rolbou již od hostince. Lyžařský svah s umělým zasněžováním 1,5km od objektu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: MVDr. Petr Vodička
Informace poskytnul: Petr Vodička
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz