České hory » Slavkovský les » Ubytování » Prameny » Chalupa U Pramínkové víly

Chalupa U Pramínkové víly

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Prameny
Adresa: 
Prameny 15, Prameny 353 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-792 301 549
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/upraminkovevily

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  820 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Mariánské Lázně počasí Mariánské Lázně


Poloha a dosažitelnost

Romantická hrázděná Chalupa U Pramínkové víly se nachází v obci Prameny. Jedná se o klidnou a zároveň turisticky atraktivní oblast. Nejlepší dostupnost je autem, v zimním období doporučujeme zimní výbavu. Vlaky a autobusy jezdí do Mariánských Lázní, odtud je možno pokračovat do Pramenů autobusem. Obcí prochází cyklostezka.

Vybavení a služby

Kapacita chalupy je max. 10 lůžek. Lze ji pronajmout celou nebo jednotlivé pokoje. K dispozici je 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj a 1x apartmán se dvěma ložnicemi (2+3 lůžka). U chalupy je rozsáhlý oplocený pozemek (zahrada), možnost parkování na pozemku, Wi-Fi, posezení před chalupou. Pokoje jsou vybaveny kuchyňkami pro jednoduché vaření. Stravování... více >>

Rekreace a služby v okolí

Oblast je velmi bohatá na turistické cíle, hrady, zámky, zříceniny, rozhledny, muzea, lázeňská a historická města, golfová hřiště, cyklotrasy. 8km - Mariánské Lázně, miniaturpark Boheminium, skiareál. 6km - Kladská, běžkařské stopy. Františkovy Lázně - aquapark. Některé hrady, muzea a atrakce jsou otevřeny i v zimním období (např. park Boheminium, hrady Loket,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dana Benke
Informace poskytnul: Dana Benke
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz