Horský Hotel Tetřeví Boudy

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Prosím, navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní ceník na zimní sezónu 2018 - 2019:

https://www.tetreviboudy.com/ceny.htm
Letní sezona - ceny
http://www.tetreviboudy.com/ceny.htm
Slevy:
Sleva 10% z ubytování na každé dítě
Sleva 10% z ubytování na pobyt 7 a více nocí
Další informace:
POZOR! Nepoužívejte v navigaci Cíl – Tetřeví Boudy!

ZIMA
Cesta na parkoviště - Tetřeví boudy v zimě autem
1. Cesta do Dolního Dvora
Ze všech směrů, jak od Vrchlabí, Dvora Králové, Trutnova se musíte dostat kulaťák do obce Lánov. V Lánově výjezd z kulaťáku směr Dolní Dvůr. Jedete do Dolního Dvora k poště a ke kostelu se žlutou věží a zvonkohrou na fasádě (4km). Před poštou a kostelem doprava, potom stále rovně pod červenou závorou KRNAPu. Tam je vpravo parkoviště. Zde budete čekat na příjezd rolby nebo skútru.
2. Cesta do Černého Dolu od Nové Paky přes Vrchlabí
Pojedete směr Nová Paka, Horka u Staré Paky, tam odbočíte doleva směr Vrchlabí přes Studenec. Ve Vrchlabí směr Trutnov přes Labe a přes kulaťák u Lidlu a Penny rovně směr Trutnov na kulaťák do Lánova, tam opět rovně směr Trutnov až na křižovatku do Čistá v Krkonoších, tam doleva směr Černý Důl (Janské Lázně). V Černém Dolu minete vlevo náměstí (5km) a pojedete 300m k továrně Mileta. Za ní prudce doleva na vedlejší silnici. Pojedete 300 m k penzionu U Tří Medvědů, před ním je parkoviště. Rolba na Vás bude čekat buď na parkovišti, nebo 1 km dále pod lesem na překladišti u penzionu Hájenka.
3. Cesta do Černého Dolu od Nové Paky přes Hostinné a Rudník
Pojedete směr Nová Paka, Horka u Staré Paky, tam pojedete rovně směr Trutnov, projedete Dolní Kalná (6km) a za ní odbočíte vlevo na Slemeno, Hostinné. Projedete serpentýny na Slemeně, rovně na Hostinné (5km), uvidíte vpravo kostel, asi po sto metrech odbočka vlevo na Rudník. Přijedete k neogotickému zámku, za ním 300m doleva na Fořt. Projedete Fořt a Čistá v Podkrkonoší (6km), kde přijedete na hlavní silnici, přejedete ji rovně na Černý Důl (Janské Lázně). V Černém Dolu minete vlevo náměstí (5km) a pojedete 300m k Miletě. Za ní prudce doleva na vedlejší silnici. Pojedete 300 m k penzionu U Tří Medvědů, před ním na parkoviště. Rolba na Vás bude čekat buď na parkovišti, nebo 1 km dále pod lesem na překladišti u penzionu Hájenka.
4. Cesta od Trutnova do Černého Dolu
Pojedete směr Pec pod Sněžkou, kde odbočíte v Maršově na Janské lázně. Projedete Janské Lázně, pojedete 3km, přijedete do Černého Dolu, těsně před továrnou Mileta odbočit z hlavní vpravo, pojedete 300 m k penzionu U Tří Medvědů, před ním je parkoviště. Rolba na Vás bude čekat buď na parkovišti, nebo 1 km dále pod lesem na překladišti u penzionu Hájenka.
Důležité upozornění: Dodržujte domluvený čas odjezdu rolby a skútrů! Nedodržení času bude penalizováno!
Doprava rolbou (Häglund) individuálních hostů z Černého Dolu, Dolního Dvora nebo Pece pod Sněžkou včetně batožiny a lyží 150,- Kč osoba, dítě do 12ti let včetně 100,- Kč. Dítě na klíně zdarma. Cesta zpět ve stejné cenové relaci.
Rolba odjíždí z parkoviště v Černém Dolu nebo v Dolním Dvoře v 15.00hod nebo v 17.00hod. Další info podáváme mejlem nebo telefonem individuálně.
Naše hosty dovážíme také sněžným skútrem za stejnou cenu ze stejného parkoviště.
Parkoviště je bez poplatku.
V období mírné zimy přivážíme naše hosty z parkoviště v Dolním Dvoře jeepem.

LÉTO
Možnost příjezdu skupinového autobusu z Dolního Dvora až k nám k hotelu. Zajistíme propustku do KRNAPu. Možnost příjezdu osobních aut z Dolního Dvora k hotelu. Voucher je propustkou do KRNAPu.
Cesta k nám na Tetřeví Boudy v létě autem.
Upozornění: Nepoužívejte Cíl v navigaci Tetřeví Boudy!
Ze všech směrů, jak od Vrchlabí, Dvora Králové, Trutnova se musíte dostat na kulaťák do Lánova. V Lánově výjezd z kulaťáku směr Dolní Dvůr. Jedete do Dolního Dvora k poště a ke kostelu se žlutou věží a zvonkohrou na fasádě (4km). Před poštou doprava, potom stále rovně pod červenou závorou KRNAPu až k prvnímu mostu v lese (2km). Hned za mostem prudce doprava a jedete mírným stoupáním přes další 3 mosty (2 nové), okolo svodidel až na křižovatku T (8km). Tam doleva do prudkého kopce, jedete 500m a vlevo jsou Tetřeví Boudy.
Stravování
Snídaně a večeře probíhají formou švédských stolů.

Polopenze 250 CZK/dosp.os.
125 CZK/dítě 9-12 let vč.
100 CZK/détě 3-8 let vč.

Plná penze 400 CZK/dosp.os.
250 CZK/dítě 9-12 let vč.
200 CZK/dítě 3-8 let vč.
TOPlist