PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Marzebilla

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Délka pobytu 3 a více nocí: 599 Kč/osoba/noc se snídaní
Délka pobytu 2 noci: 699 Kč/osoba/noc se snídaní

Pro skupiny (15 a více osob) individuální cenová nabídka!!!
Letní sezona - ceny
Délka pobytu 5 a více nocí: 300,- Kč/osoba/noc, bez stravy, pro skupiny 15 a více osob.
Slevy:
Novinka na letní sezonu 2020 - pronájem celého objektu.
Cena 300,- Kč/osoba/noc.
Platí pro pobyty 5-7 nocí.
Platí pro skupiny 15 - 31 osob.

Speciální ceny na letní i zimní soustředění pro sportovní i zájmové kluby, školy v přírodě i školní lyžařské kurzy.
Další informace:
Penzion Marzebilla informuje:
hezký den všem, vzhledem k situaci s Covid 19 a nemožností cokoliv plánovat pro období zima 2021 / leden - březen /, jsme se rozhodli garantovat plné vrácení záloh, plateb za objednané ubytování i za pobyty spojené s lyžařskými kurzy.
ubytování - standartní podmínky - po rezervaci vyžadujeme zaplacení zálohy ve výši 50% z částky, až potom je pobyt rezervován. Při nedojezdu nebo stornu pobytu kratším než 90 dní je záloha nevratná, máme ještě nabídku jiného termínu v témže kalendářním roce a pak se vaše záloha započítává do ceny pobytu a vy o ni nepřicházíte.
Tyto nadstandartní storno podmínky jsme pro letošní zimu ještě upravili - pro období zima 2021 (leden - březen) jsme se rozhodli dát našim klientům storno ZDARMA s garancí vrácení zálohy v plné výši, což v praxi znamená pro vás objednávku pobytu bez rizika. Po vašem stornu vrátíme peníze, důvody nezkoumáme.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz