TOPlist

Penzion Marzebilla

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Délka pobytu 7 nocí: 549 Kč/osoba/noc se snídaní
Délka pobytu 3 a více nocí: 599 Kč/osoba/noc se snídaní
Délka pobytu 2 noci: 699 Kč/osoba/noc se snídaní

Pro skupiny (10 a více osob) individuální cenová nabídka - napište si a ptejte se na cenu.

Nepřehlédněte slevy na rok 2019 - napište si o cenovou nabídku.
Letní sezona - ceny
Délka pobytu 3 a více nocí: 499 Kč/osoba/noc se snídaní.
Délka pobytu 2 noci: 599 Kč/osoba/noc se snídaní.
Délka pobytu 5 a více nocí - pro skupiny 20 a více
osob: 299 Kč/osoba/noc bez snídaně.
Slevy:
Akce LETO 2019 - při týdenním pobytu je poslední den ZDARMA tzn. (7 dní za cenu 6-ti) v letní sezoně (sleva platí i pro pronájem celého objektu).

Novinka na sezonu 2019 - pronájem celého objektu cena od 4900,- Kč/den (napište termín, počet osob - vytvoříme nabídku).
Další informace:
Speciální ceny na letní i zimní soustředění pro sportovní i zájmové kluby, školy v přírodě i školní lyžařské kurzy (služby podle požadavku klienta).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz