Měchurka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zimní sezóna – hlavní (1.únor – 15.březen):
330,- Kč na osobu a den
300,- Kč/dítě do 10 let

Zimní sezóna – vedlejší:
300,- Kč na osobu a den
280,- Kč/dítě do 10 let
Letní sezona - ceny
250,- Kč na osobu a den
220,- Kč/dítě do 10 let
Slevy:
Dítě do 3 let - sleva 50%
Další informace:
Příplatek za den na domácí zvíře (pes, kočka, atp.) 100,- Kč

Pokud by vám něco na pokoji chybělo nebo máte již předem nějaký požadavek, není problém se při rezervaci domluvit. Například je možné rezervovat vybavení pro nejmenší.

Pro ty z vás, kteří mají tak trochu větší splávek vám nabízíme možnost zapůjčení pípy. Pivo už si musíte sehnat sami.

Vytápění na chalupě je řešeno pomocí elektrické energie. Na každém pokoji je umístěn speciální topný panel firmy RedWell. Ve společných prostorách je vytápění řešeno pomocí podlahového topení.

Abyste mohli v suchu vyrazit na lyže i druhý den, připravili jsme pro vás speciální sušák na boty. Stačí nasadit a za hodinku můžete opět skočit do suchých lyžáků.
Stravování
Vybavení kuchyně, které je vám k dispozici: elektrické vařiče, varné konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí, lednice. Také jsou vám k dispozici mycí prostředky a utěrky.

Samozřejmostí je vynikající pitná voda z místního vodovodního řádu („horský pramen“).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz