TOPlist

Horská chata Švýcarský dvůr

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
V zimním období pronájem chaty minimálně na 7 nocí.

Vánoční týden ... 5 400,- Kč/noc
Silvestrovský týden ... 8 400,- Kč/noc
Leden ... 6 600,- Kč/noc
Únor ... 7 500,- Kč/noc
Březen do 16.03. ... 5 400,- Kč/noc
Letní sezona - ceny
V období 16. 3. – 20. 12. – pronájem chaty na minimálně 2 noci

16.03. – 20.12. ... 3 900,- Kč/noc
Slevy:
Speciálně pro naše hosty:
Zvýhodněné permanentky do skiareálu Košťálka, zajištění půjčení lyžařského a snowboardového vybavení půjčovnou SKI Drahník za příjemné ceny a servisu až do domu.
Další informace:
V ceně je zahrnuto: ubytování (povlečení + 1 ručník na lůžko), spotřeba el. energie, vody, plynu, dřeva, parkování, wifi, v zimě – karty na skibus

V ceně není zahrnuto: rekreační poplatek městskému úřadu dle momentálního tarifu

Při rezervaci chaty počtem osob do 15 (poloviční kapacita) – individuální domluva

Zvířata nejsou povolena.

----------------------------------------------------------

2-lůžkové pokoje: 1x 2-lůžko, 1x umyvadlo, 1x skřínka, sociální zařízení pro tyto 2 pokoje společné na chodbě (2x WC, 2x sprcha 2x umyvadlo)

3-lůžkové pokoje: 1x lůžko samostatné, 1x patrová postel, 1x umyvadlo, 1x skříň, společné sociální zařízení pro tyto dva pokoje na chodbě (3x WC, 2x sprcha, 2x umyvadlo)

4-lůžkové pokoje: 1x dvoulůžko, 1x patrová postel,1x skříň, vlastní sociální zařízení na pokoji

6-lůžkový pokoj: 1x dvoulůžko, 2x patrová postel, 1x skříň, vlastní sociální zařízení na pokoji

1x apartmán pro 6 osob: 2 oddělené 3-lůžkové ložnice, kuch. kout (dvouvařič, lednice MT, RK), 2x skříň, vlastní sociální zařízení v apartmánu
Stravování
Vybavení kuchyně: 3x kuchyňská linka, 2x velké lednice (jedna je s mrazákem), 3x kombinovaný sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz