Chata Lukas

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
APARTMÁN č.1.
zimní sezóna: 14.000,- Kč/týden-apartmán
Silvestr: 24.000,- Kč , lze spojit s vánocemi
Vánoce: 14.000,- Kč
Velikonoce: 8.000,- Kč
kratší pobyty (min. 2 noci): 2.500,- Kč

APARTMÁN č.2
zimní sezona: 7.000,- Kč/týden-apartmán
Vánoce: 7.000,-kč
Silvestr: 12.000,-kč , lze spojit s vánocemi
Letní sezona - ceny
8000,- Kč/týden/apartmán č.1
5000,- Kč/týden/apartmán č.2

KAUCE:
Apartmán I - 3000,- Kč
Apartmán II- 3000,- Kč
Z kauce je uhrazena spotřebovaná energie.
Další informace:
Povlečení : 1 postel : 50,-kč
Stravování
Stravování možno v penzionu vzdáleném 20m (provoz v zimě). Restaurace Janička - Háj 400m. Restaurace v hotelu Nástup. Restaurace Apres (provoz v zimě)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz