Chalupa Pod skalou I.

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
leden: 19.000,- Kč
únor: 22.000,- Kč
březen: 20.000,- Kč
prosinec: 19.000,- Kč
Vánoce/Silvestr 35.000,- Kč
Letní sezona - ceny
červen: 18.000,- Kč
červenec: 22.000,- Kč
srpen: 22.000,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
duben: 18.000,- Kč
květen: 18.000,- Kč
září: 19.000,- Kč
říjen: 16.000,- Kč
listopad: 15.000,- Kč
Slevy:
Nabízíme po první rekreaci kartu stálého zákazníka, který obdrží 10% slevu na další pobyt. Při rezervaci dvou týdnů a více poskytujeme 20% slevu.
Další informace:
Cena pronájmu zahrnuje lůžkoviny, ručníky a toaletní potřeby. Dále energii, vodu, otop. Po úhradě 50% ceny pobytu je rezervace považována za závaznou. Zálohu je možno uhradit bankovním převodem na účet a zbývající doplatek 50% pak při převzetí objektu v hotovosti.
V případě zájmu je možno objednat si zprovoznění venkovní „finské sauny“, a to za příplatek 2.000 Kč. Jde o venkovní sedací bazének, který se vytápí dřevem s otevřeným ohněm.
K ceně pronájmu je závěrečný úklid 500 Kč (přičítá se k pronájmu).Poplatky za pobyt jsou zahrnuty v pronájmu.

Z důvodu historického vybavení Chalupy Pod Skalou I. je nutné při převzetí objektu uhradit také vratnou kauci ve výši 5.000 Kč. Tato bude vrácena při odjezdu po převzetí objektu. Poplatky za psy: malý 500 Kč, velký 1.000 Kč
Stravování
bez stravování.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz