PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Privat Honců

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Dolní 149, Rokytnice nad Jizerou, PSČ 512 44
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Privat Honců chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
K dispozici je 1x 3+1 a 1x 4+1 (podkrovní appartmán). Vlastní sociální zařízení, vybavené kuchyňky, možnost kabel. TV. Hosté mají vlastní vchod, lyžárnu a parkování u domu. Dům leží cca 400m od centra města (zast. SKIBUSU, obchody, restaurace, půjčovny atd.) a lyžařského centra STUDENOV.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům leží proti lyžařskému areálu STUDENOV (cca 400m) v klidném prostředí, cca 100m od hlavní ulice, má vlastní parkoviště, pro hosty má vlastní vchod i lyžárnu. K objektu vede od hlavní silnice ulice Dolní a dům čp. 149 stojí na této ulici vlevo (druhý, ve vzdál. asi 40m). Hlavní ulice pokračuje do centra města (cca 400m), kde je několik restaurací, půjčovny lyžař.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízené ubytování je v pokojích s kompletním hygienickým zařízením, vybavenou kuchyňkou a s kabelovou TV. Menší pokoj je v prvním poschodí a podkrovní appartmán je nad ním. Parkoviště je u domu. V letních měsících je k dispozici ohniště a prostory na opalování.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zakoupený skipas platí pro celý skiregion (Rokytnice n. Jiz., Harrachov, Paseky n. Jiz., Rejdice a Příchovice) se šesti lanovkami, 36 vleky, s mnoha sjezdovkami různé obtížnosti, snowboardparky upravenými běžeckými stopami atd. V létě je to především pěší turistika, cykloturistika, rafting, jízda na koních, bowling, kuželky, tenis, rybaření atd. Musea jsou v Pasekácch, Vysokém n. Jiz. a v Harrachově.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
  • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 26 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz