Poloha a dosažitelnost

Tento rekreační objekt se nachází v klidné části podhorského městečka Jilemnice, na jižním svahu kopce Kozinec. Toto město leží na výhodném místě středních Krkonoš.Turisty je vyhledáváno,pro jeho ideální dostupnost do celých Krkonoš,ale i do Českého ráje.Jilemnický Krakonoš 2012.pps

  Vybavení a služby

Hostům nabízíme pěkné celoroční ubytování V NAPROSTÉM SOUKROMÍ celé chaty.Vstupní hala, celkem 4 pokoje(1/2,2/3 a 1/4 lůžkový)s možností přistýlek. Kompletně zařízená kuchyň s venkovní terasou,obývací pokoj,velká společenská místnost,2x TV-SAT, 2x koupelna,3x WC,lyžárna,kolárna,místnost na stolní tenis,stolní fotbal,plynové ústř.topení a krbová kamna.Pro Vaši letní pohodu nabízíme velkou zahradu obklopenou vzroslými smrky a tůjemi,zahradní domek s vestavěnou saunou,bazénkem a krbem s posezením,dále venkovní posezení(krb) navazující na zasřešenou terasu s vchodem do kuchyně .Pro děti pískoviště a dětský bazén.Našim cílem je nabídnout hostům dostatek místa,soukromí a nesnažíme se za každou cenu zvyšovat kapacitu ubytování,na úkor Vašeho pohodlí.V OBJEKTU SE NEKOUŘÍ!!

  Rekreace a služby v okolí

Tato rekreace se nachází v Jilemnici, jež je rodištěm českého lyžování a i proto je protkána mnoha kilometry skvěle upravených běžeckých tratí v krásné krajině Krkonoš. Pro příznivce sjezdového lyžování je k dispozici místní SKICENTRUM(www.skikozinec.cz),vzdálené 300m. Pro náročné sjezdaře jsou nedaleko sjezdovky na Benecku(6km), Aldrov(5km), Vítkovice(10km), Mísečky(16km), Špindl.Mlýn (21km), Rokytnice n.J.(20km). V případě špatného počasí možnost návštěvy Krkonošského muzea, krytého bazénu,sauny,bowlingu a jiných sportovních aktivit. V okolí mnoho hospůdek s vynikající kuchyní. V letních měsících využití místních cyklotras, nenáročné turistiky, sběr borůvek a hub,na zahradě opékání buřtů, grilování čerstvých pstruhů z místních sádek. Koupání v řece Jizeře nebo na nedalekých koupalištích,pro příznivce potápění známý lom RUMPCHALPA, výlet do Českého ráje (40min. klidné jízdy).V okolí mnoho atraktivních lokalit např.Bozkovské jeskyně,hrady-Kost,Pecka a zřícenina Štěpanického hradu.Pro vášnivé rybáře bohaté pstruhové i stojaté vody.Dále je možnost střelby na umělé holuby a zajíce v místní brokové střelnici.(i bez ZP!!)

Zpět


TOPlist
  Ubytování Pod vyhlídkou Jilemnice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Pod vyhlídkou
Ceník ubytování a stravování