Poloha a dosažitelnost

Volfartice leží na spojce mezi Českou Lípou a Kamenickým Šenovem, 8km od České lípy, pravidelná autobusová doprava, zastávka přímo před pensionem Bach, který je vzdálen 70m od pensionu Erika. Vzdálenost od Prahy 80km, od Liberce 45km, od Děčína 16km.

  Vybavení a služby

Ubytování ve čtyrech apartmánech s 3-4 lůžky s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Každá kuchyň má kuchyňskou linku s nádobím, lednici, vařič, varnou konvici, topinkovač. Pokoje mají televizi se satelitem. Dva aprtmány mají: dvoulůžkovou ložnici + dvoulůžkový pokoj + kuchyň. Další dva apartmány mají dvoulůžkavý pokoj + obývací kuchyň s dvěma lůžky.Ubytování je vhodné pro skupiny lidí, kteří chtějí strávit atraktivní společnou dovolenou. Pension Bach a Erika jsou od sebe vzdáleny 70m. Bach má společenskou místnost se stolním tenisem a šipkami. Na zahradě u potoka je možnost posezení u grilu. Erika má terasu, kde lze taktéž grilovat. Parkování na vlastním pozemku přímo pod okny.

  Rekreace a služby v okolí

Možnost prohlídky okolních skláren a místní svíčkárny. V zimě sjezdovka vzdálena 6km a velké množství běžeckých plání, v létě cykloturistika a jízda na koni. Ve vzdálenosti 20km Máchovo jezero, skalní hrad Sloup v Čechách s koupalištěm, zámek Zákupy, na druhou stranu České Švýcarsko, Hřensko, hraniční přechod s Německem v Děčíně. Ve vzdálenosti 6 km jsou čedičové Varhany. Koupaliště je 8 min autem.

Zpět


TOPlist
  Pensiony Erika a Bach Volfartice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pensiony Erika a Bach
Ceník ubytování a stravování