Poloha a dosažitelnost

Stráň Labská se nachází na levé straně od vodní nádrže Labská v klidné oblasti plné zeleně. Od hlavní silnice vede 800m asfaltová cesta prudce do kopce. V zimě je přikázané nasadit pod kopcem řetězy. V případě, že se vám nepodaří k nám vyjet, rádi si pro vás i vaše zavazadla přijedeme.

  Vybavení a služby

6 apartmánů s plně vybavenou kuchyňkou linkou (lednice, myčka, mikrovlnka, nádobí, el.plotýnka), TV, Wifi, obývacím pokojem a sociálním zařízením. Apartmány jsou prostorné, moderně zařízené a nekuřácké. Pro odpočinek zde máme saunu a páru s odpočívárnou, venku Hot tube, pyramidovou prolézačku, klouzačky a houpačky pro malé. Dále disponujeme podzemní garáží, lyžárnou, sušárnou bot, společenskou místnost s krbem, kde se podává v případě zájmu snídaně. Společenskou místnost lze ideálně využít i jako školící místnost s přímým denním světlem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžování: 200m od sedačkové lanovky Labská, ideální pro začátečníky, na lanovku téměř nečekáte. Běžecké tratě: přímo u domu běžecké tratě, závodní okruhy jsou 2km. V okolí: přemostění, loďky, bazén, aquapark, snowtubing, bobová a sáňkařská dráha, bikepark, fatbike, tenis, squash, golf, koloběžky, tříkolky, projíždky na koních a hlavně krásné výlety s výhledy a naučnými stezkami pro malé i velké.

Zpět


TOPlist
  Amenity Resort Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Amenity Resort Špindlerův Mlýn
Ceník ubytování a stravování