Poloha a dosažitelnost

Penzion "Bouda na potoce" je situován v blízkosti centra obce s výbornou dostupností a parkováním přímo před objektem pro 8-10 aut. Jedná se o velmi klidnou lokalitu v těsné blízkosti skiareálu Family (100m) www.skifamily.cz s umělým zasněžováním a nočním lyžováním denně do 21.00 hod a v neposlední řadě skvělým Ski barem. Pro náročnější lyžaře je možné navštívit větší skiareály v dojezdové vzdálenosti do 20 minut. Nejbližší jsou Skiareál Luisino údolí (2km), Skiareál Strážné (7km). Skiareál Herlíkovice (12km), Kněžický vrch ve Vrchlabí (8km) nebo Černý Důl (12km) se sedačkovou lanovkou. Skiareál Jánské Lázně - Černá hora (17km) s kabinkovou lanovkou nebo známý Skiareál Špindlerův Mlýn (20km). V obci Dolní dvůr se nachází chalupa "Apalucha" kde se natáčela veselohra století "S tebou mě baví svět". Restaurace s plzeňským pivkem nebo obchod se smíšeným zbožím, obecní úřad a pošta, to vše je v blízkém okolí do 100m.

  Vybavení a služby

Ubytovací kapacita je 24 osob v 8 pokojích, které se nacházejí v prvním patře a jsou vybaveny novým stylovým nábytkem. Ložnice jsou 1x 5lůžák, 2x 4lůžák, 1x 3lůžák a 4 x 2lůžák. Máme k dispozici i dětskou postýlku a vaničku. V patře je také wc a sauna pro dvě osoby. V přízemí je velká společenská místnost s TV a krbem, kterým lze vytápět celý objekt (topení je zajištěno také elektrokotlem), jídelna pro 23 osob a prostorná kuchyně. Dále jsou v přízemí toalety a sprchy pro pány a pro dámy, sklad potravin a lyžárna. Standartně vybavená velká kuchyně se dvěma elektrickými sporáky, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, topinkovačem, lednicí a velkým mrazákem Pro chvíle aktivního odpočinku nabízíme šipky, stolní fotbálek a nepřeberné množství společenských her. Na různé druhy párty je v kuchyni výčepní zařízení pro čepování piva, které jsme schopni klientům zajistit po předchozím objednání za velkoobchodní cenu!!! Vzhledem ke své poloze a svému okolí je penzion "Bouda na potoce" ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo pro větší skupiny osob. Po dohodě s majitelem lze ubytovat i skupinu do 32 osob! WI-FI pokrytí zdarma po celém penzionu je samozřejmostí! Stravování - doporučená restaurace "U Pajerů" s domácí kuchyní a plzeňským pivkem je 100m, obchod se smíšeným zbožím 100m. V chalupě si návštěvníci mohou sami vařit ve standartně vybavené kuchyni. Pro větší skupiny (min. 15 osob) jsme schopni zajistit po předchozí dohodě kompletní celodenní stravování nebo jen polopenzi za rozumné peníze a samozřejmě s domácí kuchyní. U nás již neplatíte žádné jiné poplatky kromě rekreačního (vzdušné)! Energie, povlečení, dříví na topení, sauna ... to vše je již v ceně za ubytování!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Skiareál Family (100m, www. skifamily.cz), běžkařské tratě v okolí, cykloturistika, pěší turistika. Krásnou procházkou 3km od naší chalupy je chata "Apalucha" kde se natáčela komedie "S tebou mě baví svět". V podstatě naproti od chalupy je kostel sv.Josefa s unikátní zvonkohrou, která hraje různé melodie charakterizující čtvero ročních období a vánoce. V těsné blízkosti chalupy se nachází také tělocvična nebo přírodní dětské hřiště. Kouzelné jsou výlety na horských kolech po okolních krkonošských boudách. Z Lánova jezdí cyklobus do okolních středisek a vyveze Vás do vysokých nadmořských výšek, odkud se skvěle a takřka bez námahy dostanete zpět do Dolního Dvora. Zhruba 2km od nás je Luisino údolí z typickými a nádhernými krkonošskými roubenkami. V nedalekém Vrchlabí je také letiště, kde si můžete zajistit vyhlídkové lety.

Zpět


TOPlist
  Bouda na potoce Dolní Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Bouda na potoce
Ceník ubytování a stravování