Poloha a dosažitelnost

Dům s historií staroněmeckého obchodníka se nachází na rozcestí směrů Vrchlabí a Pece pod Sněžkou u řeky Úpy. Mladé Buky jsou vstupní branou do východních Krkonoš rozkládající se v malebném údolí kolem řeky na hranicích CHKO Krkonoše. V místě samém je bohaté vyžití jak v zimních, tak v letních měsících: Golfové hřiště, Ski park, koupaliště, restaurace, bowling, jízda na koni, běžecké tratě, bikepark.

  Vybavení a služby

Možnost ubytování v 4 a 6 lůžkovém apartmánu s oddělenou ložnicí, s koupelnou, kuchyňskou linkou a krbem. Parkování u domu. Cena zahrnuje náklady na elektrickou energii, vodu, ústřední vytápění, rekreační poplatek, používání krbu, povlečení, utěrku, závěrečný úklid.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

• Zimní sporty >> Na lyže: Skipark Mladé Buky, Ski Pec pod Sněžkou, Ski Port Velká Úpa, Ski Resort Černá Hora, Ski Resort Černý Důl a Svoboda nad Úpou, Ski Mu Malá Úpa, Ski Žacléř, Ski Špindl.Mlýn >> Na běžky, na brusle: Běžecké tratě Pec pod Sněžkou, Babiččino údolí, Loko Trutnov • Aktivity: Bobová dráha Mladé Buky, Koupaliště Trutnov, Golf Club Mladé Buky • Tipy na výlety: >>do 10km: Trutnov - Krakonošovo náměstí, Pevnost Stachelberg, Černá hora – rašeliniště >> do 20km: Malá Úpa – pohádková stezka, Pec pod Sněžkou, Hostinné – Františkánský klášter, Pevnost Josefov, Žacléř >>do 30km: Jilemnice, Špindlerův mlýn, Ratibořice - Babiččino údolí, Western City w Karpaczu Vrchlabí, Hospital Kuks, Adršpašsko-Teplické skály, ZOO-Safari Dvůr Králové

Zpět


TOPlist
  Apartmány Liška Mladé Buky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Liška
Ceník ubytování a stravování