TOPlist

V Zelený

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Rokytnice nad Jizerou č.p.35
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-722 01 24 01, 722 24 70 37
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vzeleny.cz
www.ceskehory.cz/vzeleny
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 11 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice n. Jizerou, Studenov počasí Rokytnice n. Jizerou, Studenov

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou hlásí 15 - 35 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Chata V zelený má ideální umístění přímo u hlavní silnice nedaleko Horního náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Díky poloze je z ní dobře dostupná celá Rokytnice, ale i nedaleká lanovka a sjezdovka Horní domky (na Lysou horu) a řada dalších, nebo několik běžkařských, turistických a cyklistických tras.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Velkou výhodou chaty V zelený je bezesporu snadná dostupnost ať již vlastním vozem nebo veřejnou dopravou. Chata leží u hlavní silnice s disponuje bezplatným parkovištěm pro cca 10 osobních aut přímo vedle objektu. Parkování slouží výhradně ubytovaným hostům či návštěvníkům restaurace. Nedaleko (cca 100 m) se nachází zastávka dálkových autobusů i cyklobusů. V zimě je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Horská chata "V Zelený" nabízí celkem 4 příjemně zařízené 2-4 lůžkových pokojů, celkem při max. vytížení až 11 lůžek. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout s umyvadlem) a na každém pokoji je k dispozici malá kuchyňka (mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice). K dispozici je lyžárna a kolárna. V naší restauraci lze domluvit... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Díky své poloze je z naší chaty dobře dostupná celá Rokytnice, ale i nedaleká lanovka a sjezdovka Horní domky (na Lysou horu) nebo Studenov a řada dalších, nebo několik běžkařských, turistických a cyklistických tras. V objektu se také nachází příjemná resturace, která byla několik let po sobě vyhlášena Sdružením přátel piva nejlepší resturací co se kvality piva a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Novotný
Informace poskytnul: Martin Novotný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz