U Kazíků

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Valtice
Adresa: 
Radomír Kazík, 1. Máje 548, Valtice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 726 058
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ukaziku.cz
www.ceskehory.cz/ukaziku

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na ulici Vinařská v blízkosti Valtického podzemi. Privát je v podkroví rodinného domu na ulici 1. Máje
Vybavení a služby
Penzion disponuje 6 pokoji se soc. zařízením. Součást uzavřeného arealu je parkoviště. dětské hřiště s trampolínou a šipkami, vinný sklep a přístřešek na kola. V privátu jsou 3 pokoje, kuchyň. Na dvorku je posezení s krbem a bazén.
Rekreace a služby v okolí
Možnost pěší turistiky a cykloturistiky jak v lednicko-valtickem arealu tak v chko Palava se zříceninami středovkých hradů. V letním období je široká možnost koupání a provozování vodních sportů na koupalištích: Břeclav, Mikulov 12km nebo na vodních nadržích Nové Mlýny 35km; pískovna Sekule (SK) 35km; rybník Apollo 15km. V okolí je množství turistických atrakcí a... více >>
Provozovatel: Radomír Kazík
Informace poskytnul: Radomír Kazík
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz