TOPlist
České hory » Lužické hory » Ubytování » Jetřichovice » U Hergetů - ubytování v soukromí

U Hergetů - ubytování v soukromí

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jetřichovice
Adresa: 
Jetřichovice u Děčína č.p.133, 40716
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 724 023 704
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
jetrichoviceubytovani.cz
www.ceskehory.cz/uhergetu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 7 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  234 m.


Poloha a dosažitelnost

České Švýcarsko je oblastí kaňonů, pískovcových skal a přírodních rezervací.Obec Jetřichovice patří mezi nejvyhledávanější turistické lokality pro svou jedinečnou polohu. Jako pavučinou jsou zde protkané lesy nejrůznějšími turistickými stezkami a cyklostezkami, které Vás zavedou do dalekého okolí. Během léta můžete využít cyklobusy nebo autobusovou dopravu. jak se k... více >>

Vybavení a služby

Apartmán pro 2 až 3 osoby: předsníň s vestavěnými skříněmi,sprchový kout s toaletou,obývací kout s tv+sat,plně vybavená kuchyň - mikrovln.trouba, lektrický sporák s troubou,chladnička s marazákem,varná konvice, jídelní kout, ložnice manželské dvoulůžko + jednolůžko, tv+sat, balkon s venkovním posezením. Podlaha kryta dlažbou a koberci.Doporučujeme pro hosty se... více >>

Rekreace a služby v okolí

V přízemí budovy prodejna potravin,restaurace 10m-možnost snídaní a celodenního stravování, pošta 600m, čerpací stanice, lékárna a bankomat v České Kamenici 13 km-autem 18 minut. Info centrum 600m-prodej map a publikací, zajištění vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce, tlumočnické,překladatelské a průvodcovské služby - po objednání,nabídka tras a výletů.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Hergetová
Informace poskytnul: Renata Hergetová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz