TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Ubytování M+K Lehečka Miroslav

Ubytování M+K Lehečka Miroslav

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
Sklářská 19, 340 04 Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 167 175, 725 969 489
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/lehecka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

700m od nákupního centra, pošty a Informačního střediska, 700m od zastávek autobusů a 500m od vlakové zastávky Centrum Železná Ruda. Půjčovna kol je 500m a půjčovny lyží jsou dvě - Samoty 200m a SKI SNOWMAX 700m. Lékař 600m. Přírodní koupaliště 1,5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Máme dva dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový každý s vlastním sociálním zařízením. K užívání je vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnkou, sporákem a varnou konvicí. V létě je možné posezení na zahradě, na grilování a opékání buřtů je k dispozici ohniště. Pro děti je zde trampolína, houpačka a jsou tu i další hry. Každý pokoj má 1 místo na parkování u... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výlety, sport a zábava v okolí - rozhledny, hrady. Sport - tenis 200m, fotbalové hřiště cca 200m, přírodní koupaliště 1,5km. • Zimní aktivity: Sportovní areál Samoty - 200m od penzionu, lyžařské středisko Špičák cca 5km. Ideální stopy pro běžkaře cca 30km běžeckých tratí. Zkušenější lyžaři jistě využijí možnost lyžování na Velkém Javoru v SRN - 9km za hranicemi... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lehečka Miroslav
Informace poskytnul: Kristina Lehečková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz