PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Kvilda » Apartmány Jakob a Justine

Apartmány Jakob a Justine

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Kvilda
Adresa: 
Kvilda 6, 38493 Kvilda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 986 800
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jakobajustine.cz www.ceskehory.cz/jakobajustine
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1062 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kvilda

Wi-Fi

Není možný

Volné termíny:19.-26.2.,26.-5.3.Nabízíme ubytování v klidné části Kvildy, v samostatném čtyřlůžkovém apartmánu a ve dvou, tří a čtyřlůžkovém pokoji, které lze rezervovat jednotlivě nebo jako celek. Každý je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a Wifi připojením.K dispozici plně vybavená kuchyň


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování Jakob a Justine, Kvilda 6, 38493 KVILDA, GPS: 49°1'19.812"N, 13°34'57.079"E. Při vjezdu do Kvildy po silnici č.169 od Vimperka a Horské Kvildy první odbočka vlevo, cca po 200m se nachází objekt Ubytování v soukromí Jakob a Justine.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování v samostatném čtyřlůžkovém apartmánu, který je zařízen vlastní kuchyní a soc. zařízením a ve dvou, tří a čtyřlůžkovém pokoji. Tyto pokoje lze rezervovat jednotlivě nebo jako celek již od 7 osob. Každý je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a Wifi připojením. K dispozici plně vybavená kuchyňka. K uschování lyží a kol lze využít uzamykatelné... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nacházíme se v klidné oblasti mimo centrum a okolí domu je vhodné pro rodiny s malými dětmi. Zhruba 400m od domu se nachází lyžařské vleky, 100m od objektu vedou pravidelně upravované lyžařské běžecké stopy. Náročnější lyžaři si mohou zalyžovat na nedalekém Zadov. V létě Kvilda nabízí výborné podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku, navíc je křižovatkou tzv.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Terezie Tichotová
Informace poskytnul: T.Tichotová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz