TOPlist

Ubytování Bumbálka

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Horní Orlice
Adresa: 
Horní Orlice 27, 56169 Králíky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 108 945
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
bumbalka.webnode.cz
www.ceskehory.cz/bumbalka-ubytovani
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 23 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Dolní Morava počasí Dolní Morava

počasí Králíky počasí Králíky

Dolní Morava hlásí 40 - 80 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt Ubytování Bumbálka najdete na trase mezi obcemi Červená Voda a Králíky, v obci Červená Voda - Orlice odbočíte směr Horní Orlice, a potom po 2km směr Zlatý Potok a po 200 metrech po pravé straně silnice je odbočka k objektu Bumbálka a jste u nás. Parkování je přímo u objektu samozřejmě zdarma. Objekt se nachází v klidném prostředí obklopen přírodou.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

2 pokoje (3 a 4 lůžka) s vlastním soc. zařízením, TV sat, 4 pokoje (3-5 lůžek) společná soc. zařízení v těsné blízkosti pokojů - na pokojích umyvadlo T+S voda. K ubytování neposkytujeme stravu, možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni. K dispozici je jídelna v selském stylu, společenská místnost s barem, krbem, TV sat, kulečníkem, v letních měsících... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku - v blízkosti nově vybudovaná cyklostezka - i jenom relax v klidném prostředí. Objekt nedaleko od střediska Dolní Morava, kde je spousta atrakcí a zajímavostí pro děti i dospělé (například největší mamut na světě a jeho vodní park, stezka v oblacích, bobování dráha a spousta dalších zajímavostí). V zimním období výborné... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Stanislav Jungvirt
Informace poskytnul: Stanislav Jungvirt
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz