U Suchých skal - Vrát, Koberovy, Malá Skála
České hory » Český Ráj » Ubytování » Vrát » U Suchých skal

U Suchých skal

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Vrát
Adresa: 
Vrát 8, 468 22 Železný Brod
Telefon: 
+420-728 878 954
Web adresa:
www.ceskehory.cz/usuchychskal

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  395 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Skála počasí Malá Skála

počasí Železný Brod počasí Železný Brod


Poloha a dosažitelnost
5 km nad Železným Brodem se nachází obec Vrát. Roubená chalupa je společná s majiteli v centru malé vesničky. Pro hosty je přístupné podkroví, kam se vchází ze společného vchodu. Není zde obchod, pouze malá soukromá hospůdka (KVĚTEN - ZÁŘÍ). Spojení ze Železného Brodu autobusem linka Železný Brod - Prosíčka (po - pá). Vlak je vzdálen 5km (Malá Skála nebo Železný Brod).
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v podkroví roubené chalupy s majiteli v přízemí. K dispozici 1x4,1x3,1x5 lůžek. Jsou k dispozici el.vařiče, společný kuchyňský kout, nádobí, lednice, varná konvice, TV, WC, sprchový kout.UBYTOVÁNÍ NENÍ VHODNÉ PRO UBYTOVÁNÍ FORMOU ŠKOLENÍ ČI DĚTSKÉ TÁBORY. Na zahradě je možnost posezení, ohniště.Připojení k WIFI. ALERGICI POZOR - v zahradě je ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Potraviny - 2km v Koberovech. Vše ostatní v Železném Brodě 5km. Rekreační objekty v okolí: Žel.Brod - koupaliště, muzeum, prohlídka sklářské školy. Výlety do skal, na hrady a zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec u Turnova, Frýdštejn) a na rozhledny (Kozákov, Kopanina, Černá Studnice). Vhodné pro všechny věkové kategorie, cyklisty i pěší turisty. Možnost využití cyklobusu.
Provozovatel: Ivana Tomancová
Informace poskytnul: Ivana Tomancová
TOPlist