U Fousáče

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Hrabětice
Adresa: 
70 Hlavní, 671 68 Hrabětice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-736 631 455
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ufousace.cz
www.ceskehory.cz/ufousace
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Znojmo počasí Znojmo

Vítáme Vás v rodinném penzionu, který Vám nabízí ubytování v rekreačním domku, dvou samostatných apartmánech - jeden je v přízemí a jeden je v podkroví a dvou samostatných pokojích v podkroví. Vše je komfortně zařízeno a vybaveno. Rozlehlá zahrada s tenisovým kurtem, bazén, společenská místnost


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion U Fousáče se nachází ve středu obce Hrabětice v ulici Hlavní č.70 asi 250 metrů od hlavní silnice a autobusové zastávky. Parkování ubytovaných v uzavřeném dvoře.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rekreační domek má tři ložnice - 1x třílůžkový pokoj se samostatným WC, 1x třílůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj, 1x rozkládací pohovka v obývací místnosti. Kompletně vybavená kuchyň s lednicí, myčkou, mikrovlnkou, var.konvicí, toustovačem, el.troubou a varnou deskou. Kuchyň je spojená s obývací místností kde je TV, DVD přehrávač a rádio. Koupelna se sprchou, WC a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obchod je vzdálen 250m. Laa an der Thaya 9km, Jaroslavice 18km, Pasohlávka 19km, Slup 22km, Mikulov 25km, Znojmo 35km, Lednice 40km, Vranov nad Dyjí 55km.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Roman Zedník
Informace poskytnul: Jiřina Zedníková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz