Relax u Zajonca - Horní Lomná
České hory » Beskydy » Ubytování » Horní Lomná » Relax u Zajonca

Relax u Zajonca

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Horní Lomná
Adresa: 
Relax u Zajonca, 739 91 Horní Lomná
Telefon: 
607846291
Web adresa:
www.ceskehory.cz/relaxuzajonca

kapacita  kapacita: 40 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.


Poloha a dosažitelnost
Středisko je položeno v malebné obci Horní Lomná v úpatí kouzelných kopců a hor u řeky Lomňanka, těsně u hlavní silnice z Jablunkova. Jeho dostupnost je bezproblemová v každém ročním období. Dopravit se je možno všemi dopravními prostředky (osobní auto - oplocené parkoviště), vlak (zastávka Jablunkov - Návsi, pak autobusem do Horní Lomné, zastávka 400 m před střediskem).
Vybavení a služby
Současti střediska jsou: 1) Hlavní budova s recepcí, jídelnou, dvoj a čtyřlůžkovými pokoji s balkony a rozsáhlým sociálním zařízením; 2) tři samostatné chatky (apartmány); 3) Stylová krčma SRUB s krbem, kulečníkem, šipkama, stolním fotbalem; 4) volná plocha sladěna se zelení a květinami, dětský kolotoč, houpačky, pískoviště; 5) volná plocha u řeky s loukou na ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Krásná příroda, blahodárný klid a zdravé ovzduší nabízí mnoho druhů rekreačních i profesionálních aktivit. Turistika, houbaření, rybaření, cykloturistika, lyžování jsou dostupné nejen pro výspělé, ale i začínající jedince. Dále v nejblížším okolí jsou letní i kryté bazény, fotbalové hřiště, bowling, squash, tenisové kurty, sauna$Whirpool, horská vozíková dráha atp.
Provozovatel: Xuan Hai Dinh
Informace poskytnul: Dinh Xuan Hai
TOPlist