České hory » Šumava » Ubytování » Lipno nad Vltavou » Rekreační park Riviera Lipno

Rekreační park Riviera Lipno

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Lipno nad Vltavou
Adresa: 
Lipno nad Vltavou 500
Telefon: 
+420-602 347 779
Web adresa:
www.rivieralipno.cz
www.ceskehory.cz/rivieralipno

kapacita  kapacita: 200 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno (skiareál) počasí Lipno (skiareál)

počasí Dolní Vltavice počasí Dolní Vltavice


Poloha a dosažitelnost
Rekreační Park Riviera Lipno se nachází v obci Lipno nad Vltavou (30km Český Krumlov, 210km Praha, 14km hraniční přechod Studánky do Rakouska, 70km Linz – AT, 65km hraniční přechod Strážný do Německa, 120km Pasov - DE).
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v apartmánech různých typů a velikostí. Ubytování na Lipně je možné ve studiích (bez loznice) 1+kk (40m2), v apartmánech s jednou ložnicí - 2+kk (50-60m2), v apartmánech se 2 ložnicemi - 3+kk, které mohou být jednopodlažní či mezonetové (75–90m2), v apartmánech se 3 ložnicemi - 4+kk, též jednopodlažní či mezonetové (85–115m2). Kuchyňská linka je ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Náš areál se nachází přímo u břehu lipenského jezera, tudíž se nabízí poležení a opalování na zatravněné pláži. Pro milovníky aktivního odpočinku je zde připraven bohatý program (aquapark, cyklostezka podél lipenského jezera, stezka v korunách stromů, lanový park, hopsárium atd.) V zimním období si přijdete na své ať už máte raději snowboard, sjezdové lyže nebo běžky a při příznivých podmínkách i na lední bruslení.
Provozovatel: Rekreační park Riviera Lipno
Informace poskytnul: Zuzana Damianová
TOPlist