TOPlist
Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Kolnovice
Adresa: 
Ranch Kolnovice u Mikulovic 790 84
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-702 120 215
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
lhranch.eu
www.ceskehory.cz/lhranch
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

Po domluvě


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na domečku - zrekonstruovaný venkovský domeček nyní „chalupa pod rančem“, ležící v klidné obci Kolnovice nedaleko města Jeseník. Chalupa se nachází u udržované silnice, díky které je k ní zajištěn přístup po celý rok. Poloha chalupy zaručuje veškeré soukromí, klid, odpočinek, relaxaci a poznávání přírodních krás. Už při první noci se budete divit, jak dlouho jste v klidu spali.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

U chalupy je travnatý povrch, k dispozici ohniště, kde je možno rozdělat oheň a opékat nebo grilovat. Nad chalupou je sídlo Lucky Horse ranče, kde je možno si pronajmout koně na vyjížďku nebo si objednat výcvik na koni, vyjížďku v bryčce či jen procházku po ranči. Ubytování na chalupě - chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 10 osob ve 2 ložnicích. V chalupě je... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu. Jeseník proslul svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze. Naše město v roce 2017 oslavilo 750 let od první písemné zmínky. V jesenických lázních kromě... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lucky Horse o.s.
Informace poskytnul: Alena Krestýnová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz