Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v obci Dolní Vernéřovice - Jívka - 10km od Hronova a 20km od Trutnova. Autobusová zastávka 0,5km, vlaková zastávka 4km (Janovice).

  Vybavení a služby

Zařízené apartmány - vlastní kompletně zařízená kuchyň s jídelním koutem - mikrovlná trouba, elektrický vařič, varná konvice, lednice. V další místnosti se nachází ložnice s TV-SAT a radio. Součástí je koupelna se sprchovým koutem a WC. Každý apartmán má vlastní terasu s posezením. K dispozici je fotbalové hřiště, ping-pong, bazén, venkovní gril s barem. Půjčování sportovních potřeb - kola, míče. Jako společenská místnost poslouží stylový saloon. Možnost ubytování v Tee Pee popř. vlastní stan. V areálu kryté stání pro auta, prostor pro uložení kol a lyží.

  Rekreace a služby v okolí

Okolí láká v létě k turistice pěší i na kole - Adršpašské a Teplické skalní město, Ratibořice, Hronov, Malé Svatoňovice - muzeum K.Čapka a okr. město Trutnov. Koupání v blízkém rybníku nebo na koupalištích - např. Petříkovice, Teplice n/Met., Police n/Met., Náchod, Trutnov. V zimě sjezdové lyžování (Radvanice-půjčovna lyží a snowboardů, Petříkovice, Mladé Buky), běžkařské lyžování po okolí. Ve vesnici je obchod - potraviny, drogerie, otevřený 7 dní v týdnu, dvě hospůdky, pošta.

Zpět


TOPlist
  Westernový ranč Jívka, Dolní Vernéřovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Westernový ranč
Ceník ubytování a stravování