Poloha a dosažitelnost

Chalupa na Polaně se nachází na polosamotě u lesa. Je umístěna cca 4km od centra vesnice Dolní Bečvy. Nachází se cca 2,5km pěší túrou pod horou Radhošť. Dolní Bečva se nachází 3km od Rožnova pod Radhoštěm. K chatě vede upravená cesta. Parkoviště vedle chalupy má kapacitu až 4 osobních aut.

  Vybavení a služby

Chalupa na Polaně nabízí ubytování ve středu beskydské přírody, kde naleznete nejen zasloužený odpočinek od ruchů všedního městského života, ale také mnoho sportovního vyžití v areálu chalupy i v okolí.

• chalupa má kapacitu 10 – 12ti lidí (čtyři ložnice, tři koupelny)
je zde plně vybavená kuchyň (elektrická a mikrovlnná trouba, plynový sporák, varná konvice, lednice, mrazák atd.)
• společenská místnost s televizí, rádiem a krbem, který vám může zpříjemnit dlouhé zimní večery a zároveň spolehlivě vytopit spodní prostory chalupy
• chalupa je dále vybavena ústředním topením, takže se nemůže stát, že by vám byla zima
• přímo na chalupě není mobilní signál, takže budete dokonale odříznuti od všedního života a můžete jen relaxovat a užívat si
• parkoviště vedle chalupy má kapacitu až 4 osobních aut
• venku se nachází zastřešené posezení s krbem a grilem
• pro děti je zde pískoviště, houpačky se skluzavkou a trampolína
• na své si přijdou také milovníci ruských kuželek
• na zahradě je rodinný bazén, ve kterém se v letních měsících mohou osvěžit a užít si mnoho legrace nejen děti
• chalupa disponuje sportovním hřištěm s antukou, na kterém můžete provozovat mnoho míčových her (tenis, badminton, fotbal, volejbal atd.)
• chalupa stojí v přímé blízkosti lesa, takže rodinná procházka se přímo nabízí
• čisté ovzduší beskydského lesa je výhodou pro lidi s dýchacími problémy, ale také pro nadšené houbaře nebo běžkaře

Pokud si myslíte, že je právě naše Chalupa na Polaně vhodným místem pro vaši dovolenou, pak neváhejte a kontaktujte nás na naší e-mailové adrese nebo telefonicky.

Budeme se těšit!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Beskydy vám nabízí mnoho turistických tras a zajímavých míst. Mezi nejznámější se řadí oblíbené Valašské muzeum v přírodě v nedalekém Rožnově pod Radhoštěm, turistické místo Pustevny s bájným pohanským bohem Radegastem, okolní hory Radhošť, Javorník nebo Lysá hora. Mezi další oblíbené destinace patří Soláň, Velké Karlovice, Štramberk se Štramberskou trúbou, automobilové muzeum Tatra v Kopřivnici, svíčkárna Unipar a Pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm. V nedalekém okolí se také nachází zříceniny hradu Hradisko, Hukvaldy nebo Helfštýn, Jurkovičova rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm, rozhledna na Čartáku nebo zámek Kinských ve Valašském Meziříčí. Nejen pro milovníky vody jsou v okolí k dispozici přehrady Bystřička a Horní Bečva, dále Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo Krytý bazén a venkovní Aquapark v Rožnově pod Radhoštěm. Na své si v okolí přijdou i cyklisti a in-line bruslaři, pro které je z Horní Bečvy až na Vsetín vybudovaná nová cyklostezka. V zimních měsících je o víkendech pro bruslaře otevřen Zimní stadion v Rožnově pod Radhoštěm, běžkaři si v okolí mohou vyzkoušet mnoho vyznačených tras a lyžaři a snowboardisté mohou využít okolní lyžařská střediska, jako například SKI Areál Bílá, Pustevny, Rališka, U Sachovy studánky atd.

Zpět


TOPlist
  Chalupa na Polaně Dolní Bečva
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa na Polaně
Ceník ubytování a stravování