Vila Vilekula - penzion a restaurace - Poloha, Služby, Okolí

Vila Vilekula - penzion a restaurace

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Vila Vilekula nabízí ubytování v Jizerských horách a to přímo v samém srdci Jizerských hor ve vesničce Janov nad Nisou – Hrabětice. Vila Vilekula nabízí ubytování jak v zimní tak v letní sezoně a to nejen pro turisty, cyklisty, jednotlivce, rodiny s dětmi ale také pro školy.
Vybavení a služby
Vila Vilekula nabízí v současné době ubytování a příjemné prostředí restaurace s dětským koutkem. Do budoucna plánujeme rozšíření služeb, takže se naši hosté mají na co těšit.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion Vila Vilekula se nachází v samém srdci CHKO Jizerské hory, a proto Vám nabízí ideální možnosti, jak strávit volný čas. Lyžování v zimě či turistika, cyklistika v létě. Jizerské hory nejsou obyčejným pohořím. Svými rozlehlými lesy, seversky drsnou a přitom malebnou přírodou, i krajinnou rozmanitostí, si dokážou podmanit své návštěvníky, z nichž mnozí se sem trvale vracejí. Pro svoji přírodní cennost byly na přelomu let 1967–1968 prohlášeny za chráněnou krajinnou oblast. Dnes jsou Jizerské hory protkány hustou sítí značených turistických cest a na své si zde přijde opravdu každý. V létě proudí po hlavních trasách zejména cyklisté, v zimě běžkaři, vyznačené trasy tu však najdou i vozíčkáři. Pěší turisté, kteří vyhledávají nerušený klid, se mohou vydat do méně navštěvovaných míst. Zde najdou ještě i dnes ono pověstné jizerské ticho.
TOPlist