V Zelený

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Velkou výhodou chaty V zelený je bezesporu snadná dostupnost ať již vlastním vozem nebo veřejnou dopravou. Chata leží u hlavní silnice s disponuje bezplatným parkovištěm pro cca 10 osobních aut přímo vedle objektu. Parkování slouží výhradně ubytovaným hostům či návštěvníkům restaurace. Nedaleko (cca 100 m) se nachází zastávka dálkových autobusů i cyklobusů. V zimě je pak přímo před objektem zřízena zastávka ski busu. Pomocí GPS nás naleznete zde: 50°43'40.902"N, 15°28'7.455"E
Vybavení a služby
Horská chata "V Zelený" nabízí celkem 4 příjemně zařízené 2-4 lůžkových pokojů, celkem při max. vytížení až 11 lůžek. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout s umyvadlem) a na každém pokoji je k dispozici malá kuchyňka (mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice). K dispozici je lyžárna a kolárna. V naší restauraci lze domluvit snídaně nebo polopenze. V případě zájmu lze také vyhradit salónek pro večerní posezení.
Rekreace a služby v okolí
Díky své poloze je z naší chaty dobře dostupná celá Rokytnice, ale i nedaleká lanovka a sjezdovka Horní domky (na Lysou horu) nebo Studenov a řada dalších, nebo několik běžkařských, turistických a cyklistických tras. V objektu se také nachází příjemná resturace, která byla několik let po sobě vyhlášena Sdružením přátel piva nejlepší resturací co se kvality piva a poskytovaných služeb týče. V resturaci nalezne útočiště až 85 hostů. Příjemně budete překvapeni cenou jídel a věříme, že i jejich "domácí" chuťí.
TOPlist