TOPlist

V Zelený

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Velkou výhodou chaty V zelený je bezesporu snadná dostupnost ať již vlastním vozem nebo veřejnou dopravou. Chata leží u hlavní silnice s disponuje bezplatným parkovištěm pro cca 10 osobních aut přímo vedle objektu. Parkování slouží výhradně ubytovaným hostům či návštěvníkům restaurace. Nedaleko (cca 100 m) se nachází zastávka dálkových autobusů i cyklobusů. V zimě je pak přímo před objektem zřízena zastávka ski busu. Pomocí GPS nás naleznete zde: 50°43'40.902"N, 15°28'7.455"E
Vybavení a služby
Horská chata "V Zelený" nabízí celkem 4 příjemně zařízené 2-4 lůžkových pokojů, celkem při max. vytížení až 11 lůžek. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout s umyvadlem) a na každém pokoji je k dispozici malá kuchyňka (mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice). K dispozici je lyžárna a kolárna. V naší restauraci lze domluvit snídaně nebo polopenze. V případě zájmu lze také vyhradit salónek pro večerní posezení.
Rekreace a služby v okolí
Díky své poloze je z naší chaty dobře dostupná celá Rokytnice, ale i nedaleká lanovka a sjezdovka Horní domky (na Lysou horu) nebo Studenov a řada dalších, nebo několik běžkařských, turistických a cyklistických tras. V objektu se také nachází příjemná resturace, která byla několik let po sobě vyhlášena Sdružením přátel piva nejlepší resturací co se kvality piva a poskytovaných služeb týče. V resturaci nalezne útočiště až 85 hostů. Příjemně budete překvapeni cenou jídel a věříme, že i jejich "domácí" chuťí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz