Ubytování Kvilda na chalupě v 1050m.n.m.

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
AKCE - Aktuality na volné termíny pro skupinu 6-8 osob! - Vánoční svátky 018 na horách v chalupě na Šumavě až pro 8 osob na 3-7 nocí. - Jarní prázdniny (zima 019) pro skupinu 7-8 osob: 23.2.-2.3.019 a 9.3.-16.3.019. - Letní prázdniny (léto 019) pro skupinu 7-8 osob: 13.-20.7.019 a 20.-27.7.019. Užijte si celoroční klidné a stylové ubytování v horské chalupě na Kvildě v srdci NP Šumava ve velmi klidné lokalitě u centra Kvildy zaručující klid a soukromí. Celková kapacita 8 lůžek až pro 8 osob! Čistotný a vychovaný pes povolen. Ubytování ve 3 vybavených samostatných útulných pokojích až pro 8 osob v podkrovním bytě. Doporučujeme si rezervovat celé podkroví pro 6-8 os. pro větší soukromí a klid. V objektu zdarma wi-fi internet, TV-SAT, rádio, vybavená kuchyňka s lednicí a jídelnou, sloužící jako společenská místnost. Možnost uskladnění lyží a kol. Vytápění pokojů a kuchyňky je el. akumulační s regulovaným automatickým provozem. Udržované celoroční parkování zdarma přímo u penzionu! V létě zastřešená veranda s krbem pro grilování a s horskou zahradou s výhledy pro hry v soukromí hor! Naše ubytování zaručuje hostům soukromí a klidnou dovolenou s využitím terasy s krbem a horské zahrady s výhledy.
Vybavení a služby
Výhodné ubytování na Kvildě, u nás neplatíte již další poplatky :-) Hledáte klidné ubytování v soukromí a za dobrou cenu na Kvildě, tak vítejte u nás :-) Veškeré bezhotovostní platby fakturou! Vystavujeme též na požádání fakturu zaměstnavateli k proplácení dovolené z FKSP zaměstnance! Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce s jídelnou nebo možnost polopenze viz náš web složka - stravování. V ceně ubytování též toaletní potřeby, ručníky a povlečení. K zapůjčení zdarma her petangue, šipky s terčem a kroket + sušák obuvy a rukavic!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kvilda je ideální pro celoroční aktivity. V místě lyžařský areál + půjčovny, mnoho běžkařských tratí, veškeré služby v obci Kvilda, wellness a mnoho cyklo-turistických tras a přírodních zajímavostí! Dále v obci multifunkční a dětské hřiště, infocentrum NP, muzeum, bankomat, Č.pošta a prodejna potravin s denním provozem! Objekt ubytování je ideální pro všechny věkové generace! AKCE!!! Výhodné volné termíny viz máš web!!! Informace viz náš web! U nás bez dalších poplatků!!! Těšíme se na vás :-) Na jaře, v létě a na podzim máte k dispozici též zastřešenou terasu s krbem pro grilování s posezením v zahradě :-)
TOPlist