Poloha a dosažitelnost

Užijte si celoroční pěkné a stylové ubytování v horské chalupě na Kvildě v srdci NP Šumava ve velmi klidné lokalitě u centra Kvildy zaručující klid a plné soukromí. Celková kapacita 8 lůžek! Ubytování ve 3 vybavených samostatných útulných pokojích až pro 8 + 1 osob. Možné pronajmout celé podkroví pro větší skupinu. V objektu zdarma wi-fi internet, TV-SAT, rádio, vybavená kuchyňka s lednicí a jídelnou, sloužící jako společenská místnost. Celkem 2x plné sociální zařízení. Možnost uskladnění lyží a kol. Tepelnou pohodu zajišťuje el. akumulační vytápění s regulovaným automatickým provozem. Udržované celoroční parkování zdarma přímo u penzionu! V létě zastřešená veranda s krbem pro grilování a s horskou zahradou pro hry ajn.! Naše ubytování zaručuje hostům plné soukromí a klid jak v podkroví, tak i na terase s krbem vč. zahrady za domem.

  Vybavení a služby

Výhodné ubytování na Kvildě, u nás neplatíte již další poplatky :-) Veškeré bezhotovostní platby fakturou! Vystavujeme též na požádání fakturu zaměstnavateli k proplácení dovolené z FKSP zaměstnance! Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce s jídelnou nebo možnost polopenze viz náš web složka - stravování. V ceně ubytování též toaletní potřeby a povlečení. K zapůjčení zdarma her petangue, šipky s terčem a kroket!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Kvilda je ideální pro celoroční aktivity. V místě lyžařský areál + půjčovny, mnoho běžkařských tratí, veškeré služby v obci Kvilda, wellness a mnoho cyklo-turistických tras a přírodních zajímavostí! Objekt ubytování je ideální pro všechny věkové generace! AKCE!!! Výhodné volné termíny. Týdenní pobyty ubytování so-so v hl. sezóně a min. počet 5 osob k ubytování! Informace viz náš web! U nás bez dalších poplatků!!! Těšíme se na vás :-)

Zpět


TOPlist
  Ubytování na Kvildě U Cupků v 1050m.n.m.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování na Kvildě U Cupků v 1050m.n.m.
Ceník ubytování a stravování