Ubytování Kvilda na chalupě v 1050m.n.m.

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
AKCE - Aktuality na volné termíny Kvilda vždy pro skupinu 6-8 osob a v režimu SO-SO s možností polopenze-večeří: - ZIMNÍ a LETNÍ prázdniny 019 máme již plně vyprodány, děkujeme vám za přízeň :-) - Volné poslední termíny 019: od 21.-28.září 019 + Vánoce s rodinou na horách! Informace: www.ubytovani-na-kvilde.webnode.cz Užijte si celoroční klidné a stylové ubytování v horské chalupě na Kvildě v srdci NP Šumava ve velmi klidné lokalitě u centra Kvildy zaručující klid, pohodu a soukromí. Celková kapacita 8 lůžek pro skupinu 6 - 8 osob! Čistotný a vychovaný pes po dohodě povolen za popl. Ubytování ve 3 vybavených samostatných útulných pokojích až pro 8 osob v podkrovním bytě. Rezervovat lze pouze celé sam. podkroví pro skupinu 6-8 os. pro větší soukromí a klid. V objektu zdarma wi-fi internet, TV-SAT, rádio, vybavená kuchyňka s lednicí a jídelnou, sloužící jako společenská místnost. Možnost uskladnění lyží a kol. Vytápění pokojů a kuchyňky je el. akumulační s regulovaným automatickým provozem. Udržované celoroční parkování zdarma přímo u penzionu! V létě zastřešená veranda a terasa s grilem na dřevěné uhlí pro grilování a s horskou zahradou s výhledy pro hry v soukromí hor! Naše výhodné ubytování zaručuje hostům soukromí a klidnou dovolenou s využitím terasy s krbem a horské zahrady s výhledy.
Vybavení a služby
Hledáte klidné ubytování v soukromí a za dobrou cenu na Kvildě, tak vítejte u nás :-) Veškeré bezhotovostní platby fakturou! Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce s jídelnou nebo možnost polopenze viz náš web složka - stravování. V ceně ubytování toaletní potřeby, ručníky a povlečení. K zapůjčení zdarma her petangue, šipky s terčem a kroket + sušák obuvy a rukavic!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kvilda je ideální pro celoroční aktivity. V místě lyžařský areál + půjčovny, mnoho běžkařských tratí, veškeré služby v obci Kvilda, wellness a v létě mnoho cyklo-turistických tras a přírodních zajímavostí! Dále v obci multifunkční a dětské hřiště, infocentrum NP, muzeum, bankomat, Č.pošta a prodejna potravin s denním provozem! Objekt ubytování je ideální pro všechny věkové generace! AKCE!!! Výhodné volné termíny viz máš web!!! Informace viz náš web! Těšíme se na vás :-) Na jaře, v létě a na podzim máte k dispozici též zastřešenou terasu s krbem pro grilování s posezením v zahradě :-)
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz