Poloha a dosažitelnost

AKCE - volné termíny!!! Poslední volné ubytování na hl. sezónu 018 Kvilda na chalupě se zahradou na Kvildě pro min. 6 - 8 osob: Zima-jaro 018: 2.1.-6.1.018, 6.1.-13.1.018 a 10.3.-17.3.018 + květnové svátky 018 Léto-podzim 018: 2.6-9.6.018, 9.6.-16.6.018 a 1.9.-8.9.018, 15.9.-22.9.018, 22.9-29.9.018 Užijte si celoroční klidné a stylové ubytování v horské chalupě na Kvildě v srdci NP Šumava ve velmi klidné lokalitě u centra Kvildy zaručující klid a soukromí. Celková kapacita 8 lůžek až pro 8 osob! Čistotný a vychovaný pes povolen. Ubytování ve 3 vybavených samostatných útulných pokojích až pro 8 osob. Doporučujeme si rezervovat celé podkroví pro 6-8 os. pro větší soukromí a klid. V objektu zdarma wi-fi internet, TV-SAT, rádio, vybavená kuchyňka s lednicí a jídelnou, sloužící jako společenská místnost. Možnost uskladnění lyží a kol. Vytápění pokojů a kuchyňky je el. akumulační s regulovaným automatickým provozem. Udržované celoroční parkování zdarma přímo u penzionu! V létě zastřešená veranda s krbem pro grilování a s horskou zahradou s výhledy pro hry v soukromí hor! Naše ubytování zaručuje hostům soukromí a klidnou dovolenou s využitím terasy s krbem a horské zahrady s výhledy.

  Vybavení a služby

Výhodné ubytování na Kvildě, u nás neplatíte již další poplatky :-) Veškeré bezhotovostní platby fakturou! Vystavujeme též na požádání fakturu zaměstnavateli k proplácení dovolené z FKSP zaměstnance! Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce s jídelnou nebo možnost polopenze viz náš web složka - stravování. V ceně ubytování též toaletní potřeby, ručníky a povlečení. K zapůjčení zdarma her petangue, šipky s terčem a kroket + sušák obuvy a rukavic!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Kvilda je ideální pro celoroční aktivity. V místě lyžařský areál + půjčovny, mnoho běžkařských tratí, veškeré služby v obci Kvilda, wellness a mnoho cyklo-turistických tras a přírodních zajímavostí! Dále v obci multifunkční a dětské hřiště, infocentrum NP, muzeum, bankomat, Č.pošta a prodejna potravin s denním provozem! Objekt ubytování je ideální pro všechny věkové generace! AKCE!!! Výhodné volné termíny viz máš web!!! Informace viz náš web! U nás bez dalších poplatků!!! Těšíme se na vás :-) Na jaře, v létě a na podzim máte k dispozici též zastřešenou terasu s krbem pro grilování s posezením v zahradě :-)

Zpět


TOPlist
  Ubytování Kvilda na chalupě v 1050m.n.m.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Kvilda na chalupě v 1050m.n.m.
Ceník ubytování a stravování