Poloha a dosažitelnost

Trojanovice u Frenštátu p.R., část Bystré na Maralově kopci. Příjezd k Ubytování po okrajové asfaltce, parkování u domu, bus 300m, vlak 3km. Večerka se zakladními potřebami každý den otevřená, stejně tak Hospůdka na Maráláku s nutnýma potřebama.

  Vybavení a služby

Ubytování Pod Pustevnama nabízí ubytování pro 1 až 30 osob v celkem 6 pokojích. Ložnice a pokoje: 2 apartmány (samostatné byt. jednotky). Celkem 6 pokojů. Je možný i pronájem samostatných pokojů. Apartmán v přízemí - 2 velké pokoje (celkem 7 lůžek + 7 přistýlek): 1.pokoj: 1x manželská postel, 1x samostatná postel a 3 přistýlky 2.pokoj: 1x manželská postel, 2x samostatná postel a 4 přistýlky. V přízemí společná koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, 1x samostatné WC, kuchyň s kompletním vybavením, samostatný jídelní kout, TV. Apartmán v patře - 4 pokoje (9 lůžek + 6 přistýlek): 1.pokoj: 1x manželská postel a 1 přistýlka 2.pokoj: 1x manželská postel a 2 přistýlky 3.pokoj (menší): masivní patrová postel, vhodná pro děti (2x lůžko 90 x 200 cm) 4.pokoj: 1x manželská postel, 1x samostatná postel a 3 přistýlky. Na patře společná koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadla, 2x samostatné WC, kuchyň s kompletním vybavením a jídelním koutem, TV. Sociální zařízení celkem: 2x koupelna, 3x WC

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Štramberk: malebné městečko s krásným náměstím a možností výstupu na Štramberskou Trůbu. Hukvaldy: návštěva Janáčkova muzea, výstup na hrad Hukvaldy, příjemná procházka v oboře cestou kolem lišky Bystroušky. Rožnov pod Radhoštěm: městečko s moc hezkým náměstím, možnost návštěvy Valašského muzea v přírodě. Kopřivnice: automobilové muzeum Tatra. Pustevny: dostaneme se tam lanovkou, nebo pěšky po Knížecí cestě (asi 6km), krásný výhled na celé Beskydy a daleko do údolí, Jurkovičovy stavby na Pustevnách, procházka na Radhošť kolem sochy Radegasta, kaplička Cyrila a Metoděje. Pro děti a odvážné je tu LANOVÉ CENTRUM - Horský Lanový Park Tarzanie. Také vyhledávané BESKYDSKÉ TRAILY pro všechny kategorie cyklo. Odměna: občerstvení na trase v Rekovické ŠOPĚ nebo v hospodě nových Rekovic. Mnoho sportovního vyžití, cyklo, pěško, běžko, golf, ... Cokoliv Vás napadne.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Pod Pustevnama - Trojanovice-Bystré
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Pod Pustevnama - Trojanovice-Bystré
Ceník ubytování a stravování