Ubytování na sjezdovce - Sklenařice 22

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
RD/Chalupa se nachází na rozsáhlém pozemku v nádherné, čisté a energetické krajině na rozhraní Jizerských Hor a Krkonoš, 200m od silnice ze Sklenařic do Vysokého nad Jizerou. K objektu vede udržovaná cesta, která je turistickou spojnicí mezi Sklenařicemi a Vysoké nad Jizerou, umístěná cca 100m od domu (v zimě je udržovaná). Parkování přímo u chalupy je zajištěno.
Vybavení a služby
Nabízíme pronájem POUZE celého objektu pro skupiny v kapacitě do 27 osob, šesti denní zimní pobyty, bez majitele, ve dvou pětilůžkových, ve dvou čtyřlůžkových pokojích, v jednom třílůžkovém pokoji a třech dvoulůžkových pokojích, lůžka mají přikrývky a povlečení. Pokoje v 1.patře jsou vybaveny umývadlem a společné 2x WC a 2x sprchy na chodbě. Dva pokoje v přízemí disponují vlastní sprchou, na chodbě 2x WC. V suterénu je koupelna s vanou a odděleným WC. V objektu domu se nachází velká společenská místnost s jídelnou a vybaveným barem, klubovna s televizí, malá knihovna, profesionálně vybavená kuchyň se dvěma sporáky (plyn a elektrika), malá kuchyňka s myčkou a veškerým nádobím, velký, chladný sklad na uložení potravin, kotelna s ekologickým vytápěním (obsluha automatického kotle i bojleru na teplou vodu je zajištěna). Vedle suterénu je úschovna lyží. Venkovní terasa s výhledem na sjezdovku je skvělou relaxací pro rodiče, kteří mají své děti při lyžování pod kontrolou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Padesát metrů od vchodu domu končí lyžařský vlek, který nenarušuje klidný ráz krajiny a polosamoty (velmi vhodný pro děti nebo začátečníky). Na lyžích je možno dojet do skiareálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou a zpátky přijet opět na lyžích až k domu. Dostupný je lyžařský areál v Pasekách nad Jizerou (3km), Rokytnici nad Jizerou (10km) nebo v Harrachově (18km). Vedle domu vede populární běžecká trasa z Vysokého nad Jizerou na Štěpánku a zpět, popř. na Paseky, Zlatou Olešnici apod.
TOPlist