Ubytování M+K Lehečka Miroslav

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
700m od nákupního centra, pošty a Informačního střediska, 700m od zastávek autobusů a 500m od vlakové zastávky Centrum Železná Ruda. Půjčovna kol je 500m a půjčovny lyží jsou dvě - Samoty 200m a SKI SNOWMAX 700m. Lékař 600m. Přírodní koupaliště 1,5km.
Vybavení a služby
Máme dva dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový každý s vlastním sociálním zařízením. K užívání je vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnkou, sporákem a varnou konvicí. V létě je možné posezení na zahradě, na grilování a opékání buřtů je k dispozici ohniště. Pro děti je zde trampolína, houpačka a jsou tu i další hry. Každý pokoj má 1 místo na parkování u objektu. Dostupnost v létě i v zimě je dobrá. Provoz je celoroční - majitel bydlí v objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, sport a zábava v okolí - rozhledny, hrady. Sport - tenis 200m, fotbalové hřiště cca 200m, přírodní koupaliště 1,5km. • Zimní aktivity: Sportovní areál Samoty - 200m od penzionu, lyžařské středisko Špičák cca 5km. Ideální stopy pro běžkaře cca 30km běžeckých tratí. Zkušenější lyžaři jistě využijí možnost lyžování na Velkém Javoru v SRN - 9km za hranicemi (Grosser Arber 1464m), nejvyšší hoře Bavorského lesa. • Letní aktivity: Cyklotrasy, četné turistické stezky na jezera - Čertovo, Černé, Laka a Prášilské na Bavorské straně Velké a Malé Javorské. Na své si přijdou také houbaři. Při nepříznivém počasí možnost návštěvy akvaparku v Lamu a Zwiesselu v Bavorsku, v ČR v Sušici a Nýrsku. Lze navštívit mnohá turisticky atraktivní místa Šumavy, Srní, Prášily, Modravu. V SRN sklárny Arnbruck a Bodenmais.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz