Apartmány Jakob a Justine

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování Jakob a Justine, Kvilda 6, 38493 KVILDA, GPS: 49°1'19.812"N, 13°34'57.079"E. Při vjezdu do Kvildy po silnici č.169 od Vimperka a Horské Kvildy první odbočka vlevo, cca po 200m se nachází objekt Ubytování v soukromí Jakob a Justine.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v samostatném čtyřlůžkovém apartmánu, který je zařízen vlastní kuchyní a soc. zařízením a ve dvou, tří a čtyřlůžkovém pokoji. Tyto pokoje lze rezervovat jednotlivě nebo jako celek již od 7 osob. Každý je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a Wifi připojením. K dispozici plně vybavená kuchyňka. K uschování lyží a kol lze využít uzamykatelné sklepní prostory. Parkoviště se nachází přímo u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Volné termíny : 30.6.-14.7.2018. Nacházíme se v klidné oblasti mimo centrum a okolí domu je vhodné pro rodiny s malými dětmi. Zhruba 400m od domu se nachází lyžařské vleky, 100m od objektu vedou pravidelně upravované lyžařské běžecké stopy. Náročnější lyžaři si mohou zalyžovat na nedalekém Zadov. V létě Kvilda nabízí výborné podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku, navíc je křižovatkou tzv. letních ekoautobusů, které Vás dovezou i na místa jinak autem nepřístupná. V obci se nachází obchod se smíšeným zbožím,pekárna,soukromý pivovar,obchod se sportovním zbožím, obchod s upomínkovými předměty a několik restaurací. V obci je dále půjčovna lyží, kol, koloběžek a dalšího sportovního zboží, víceúčelové hřiště s dětským koutkem, informační centrum NP Šumava, Stálá expozice historie Kvildy a Bučiny, na OÚ k dispozici bankomat ČSOB.
TOPlist