Apartmány Jakob a Justine

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování Jakob a Justine, Kvilda 6, 38493 KVILDA, GPS: 49°1'19.812"N, 13°34'57.079"E. Při vjezdu do Kvildy po silnici č.169 od Vimperka a Horské Kvildy první odbočka vlevo, cca po 200m se nachází objekt Ubytování v soukromí Jakob a Justine.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v samostatném čtyřlůžkovém apartmánu, který je zařízen vlastní kuchyní a soc. zařízením a ve dvou, tří a čtyřlůžkovém pokoji. Tyto pokoje lze rezervovat jednotlivě nebo jako celek již od 7 osob. Každý je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a Wifi připojením. K dispozici plně vybavená kuchyňka. K uschování lyží a kol lze využít uzamykatelné sklepní prostory. Parkoviště se nachází přímo u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Volné termíny : 30.6.-14.7.2018. Nacházíme se v klidné oblasti mimo centrum a okolí domu je vhodné pro rodiny s malými dětmi. Zhruba 400m od domu se nachází lyžařské vleky, 100m od objektu vedou pravidelně upravované lyžařské běžecké stopy. Náročnější lyžaři si mohou zalyžovat na nedalekém Zadov. V létě Kvilda nabízí výborné podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku, navíc je křižovatkou tzv. letních ekoautobusů, které Vás dovezou i na místa jinak autem nepřístupná. V obci se nachází obchod se smíšeným zbožím,pekárna,soukromý pivovar,obchod se sportovním zbožím, obchod s upomínkovými předměty a několik restaurací. V obci je dále půjčovna lyží, kol, koloběžek a dalšího sportovního zboží, víceúčelové hřiště s dětským koutkem, informační centrum NP Šumava, Stálá expozice historie Kvildy a Bučiny, na OÚ k dispozici bankomat ČSOB.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz