Poloha a dosažitelnost

Nachází se v malém klidném městečku Teplice nad Metují ve východních Čechách, nedaleko Teplicko-adršpašských skal a Jiráskových skal. Tato oblast je velmi ceněna pěšími turisty, cykloturisty a je rájem horolezců, které zde můžete vidět, jak zdolávají skály všech obtížností. Příjezd -> autobus: 300m od zastávky ->vlak(Teplice n.M.-město): 300m od zastávky

  Vybavení a služby

Ubytování je umístěno v řadovém rodinném domku v přízemí. Jsou k dispozici 2+1 samostatné apartmány v soukromí max. pro 5 osob jeden. Každý z apartmánů má samostatnou, plně vybavenou kuchyňku, samostatné WC + koupelnu. Příslušenství: TV + satelit, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, indukční vařič. Wifi konektivita na přání zdarma!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Tipy na výlet - v místě: Teplické skály (3km), Jiráskovy skály (4km), Ostaš (5km), Adršpašské skály (5km), Broumovský klášter (18km), koupaliště v místě pobytu (0,5km). Tipy na výlet - větší vzdálenost: Přehrada Rozkoš (40km), Orlické hory (40km), ZOO Dvůr Králové (50km), Babiččino Údolí (40km), Krkonoše (45km), Polsko - Aquacentrum (20km), Polsko - Stolové hory (30km). Polsko - klášter Krzeszow (25km), Bankomat: Teplice nad Metují - v místě, Police nad Metují (7km), Broumov (18km). Zdravotní středisko (200m). Restaurace -dle výběru (50m). Čerpací stanice: Teplice nad Metují (v místě), Police nad Metují (7km), Broumov (18km).

Zpět


TOPlist
  Ubytování Drahomíra Páslerová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Drahomíra Páslerová
Ceník ubytování a stravování