Ubytování Drahomíra Páslerová - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování Drahomíra Páslerová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nachází se v malém klidném městečku Teplice nad Metují ve východních Čechách, nedaleko Teplicko-adršpašských skal a Jiráskových skal. Tato oblast je velmi ceněna pěšími turisty, cykloturisty a je rájem horolezců, které zde můžete vidět, jak zdolávají skály všech obtížností. Příjezd -> autobus: 300m od zastávky ->vlak(Teplice n.M.-město): 300m od zastávky
Vybavení a služby
Ubytování je umístěno v řadovém rodinném domku v přízemí. Jsou k dispozici 2+1 samostatné apartmány v soukromí max. pro 5 osob jeden. Každý z apartmánů má samostatnou, plně vybavenou kuchyňku, samostatné WC + koupelnu. Příslušenství: TV + satelit, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, indukční vařič. Wifi konektivita na přání zdarma!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tipy na výlet - v místě: Teplické skály (3km), Jiráskovy skály (4km), Ostaš (5km), Adršpašské skály (5km), Broumovský klášter (18km), koupaliště v místě pobytu (0,5km). Tipy na výlet - větší vzdálenost: Přehrada Rozkoš (40km), Orlické hory (40km), ZOO Dvůr Králové (50km), Babiččino Údolí (40km), Krkonoše (45km), Polsko - Aquacentrum (20km), Polsko - Stolové hory (30km). Polsko - klášter Krzeszow (25km), Bankomat: Teplice nad Metují - v místě, Police nad Metují (7km), Broumov (18km). Zdravotní středisko (200m). Restaurace -dle výběru (50m). Čerpací stanice: Teplice nad Metují (v místě), Police nad Metují (7km), Broumov (18km).
TOPlist