Poloha a dosažitelnost

Objekt Ubytování Bumbálka najdete na trase mezi obcemi Červená Voda a Králíky, v obci Červená Voda - Orlice odbočíte směr Horní Orlice, a potom po 2 km směr Zlatý Potok a po 200 metrech po pravé straně silnice je odbočka k objektu Bumbálka a jste u nás. Parkování je přímo u objektu samozřejmě zdarma. Objekt se nachází v klidném prostředí obklopen přírodou.

  Vybavení a služby

2 pokoje (3 a 4 lůžka) s vlastním soc. zařízením, TV sat, 4 pokoje (3-5 lůžek) společná soc. zařízení v těsné blízkosti pokojů - na pokojích umyvadlo T+S voda. K ubytování neposkytujeme stravu, možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni. K dispozici je jídelna v selském stylu, společenská místnost s barem, krbem, TV sat, kulečníkem, v letních měsících venkovní terasa s krbem a ohniště s vlastním posezením. V případě pronájmu celého objektu k dispozici výčepní zařízení v baru za poplatek

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku - v blízkosti nově vybudovaná cyklostezka - i jenom relax v klidném prostředí. V zimním období výborné podmínky pro běžecké lyžování v těsné blízkosti objektu nebo sjezdové lyžování pro nenáročné a děti 4 km od penzionu (délka sjezdovky 500m), pro náročné lyžaře slouží moderní nově vybudované lyžařské areály v obci Dolní Morava v pohoří Králického Sněžníku a Červená Voda-Mlýnický Dvůr (obě střediska cca 10km).

Zpět


TOPlist
  Ubytování Bumbálka Horní Orlice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Bumbálka
Ceník ubytování a stravování