Poloha a dosažitelnost

Kouty nad Desnou leží na soutoku Hučivé a Divoké Desné v nadmořské výšce 640m n.m., 20km od Šumperka. Jsou východiskem mnoha turistických cest. Příznivé horské klima a množství turistických stezek jsou předpokladem klidné rodinné rekreace v jednom z ekologicky nejčistších míst v České republice. Apartmány chalupy Andrejka jsou umístěny v nejkrásnější části Jeseníků, v údolí řeky Desné na slunné stráni, pod Červenohorským sedlem. Svým návštěvníkům nabízejí ideální ubytování v Jeseníkách.

  Vybavení a služby

První apartmán disponuje obyvákem, kuchyní a třemi dvoulůžkovými a 6lůžkovým pokojem v moderním stylu a dvěmi koupelnami včetně dvou WC. K dispozici je hostům Hi-fi věž, TV a video. Koupelna je vybavena sprchovacím koutem, teplou a studenou vodou, umyvadlem, WC. Kuchyně je kompletně vybavená el.sporákem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, nádobím, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Druhý apartmán nabízí 2 dvoulůžkové pokoje z čehož jeden je používán jako obyvák, k dispozici je rádio a TV, dále je k dispozici plně vybavená kuchyň, to vše v moderním stylu. V Koupelně je k dispozici sprchovací koute, teplá a studená voda, umyvadlo, WC. Objekt je vytápěn ústředním topením. Pobyt je bez stravy, s možností vlastního vaření v kuchyňce nebo se lze stravovat v blízkém okolí cca 400m.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Malebná horská obec Kouty nad Desnou nabízí celou řadu sportovních a volnočasových aktivit v zimním období. Na své přijdou milovníci sjezdového lyžování i bílé stopy. V blízkém okolí se nachází řada ski areálů a upravovaných běžeckých tras. Okolní krajina je ideálním místem pro milovníky přírody, pěší turistiky i pro výlety na kole. Hustá síť pěších tras Vás zavede na více i méně známá místa v Jeseníkách. Pro ty, kteří mají rádi toulky přírodou je tu řada příležitostí a míst, která by neměla být opomenuta. Pro milovníky volnočasových aktivit a relaxace jsou Kouty nad Desnou ideálním místem. Vyzkoušejte horské minikáry, bobovou dráhu nebo prostě jen navštivte zajímavá místa v regionu spojená s historií. Pro více informací viz odkaz na www stránky objektu

Zpět


TOPlist
  Ubytování Andrejka Kouty nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Andrejka
Ceník ubytování a stravování