Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží v malé horské obci Janová, 5km od Vsetína v Moravskoslezských Beskydech. Parkování na oploceném pozemku, vlak a autobus 400m, obchod a restaurace 100m.

  Vybavení a služby

Ubytování maximálně 13 osob, ubytuji vždy jednu rodinu nebo skupinu od 2 do 13 osob, obývací ložnice 4 lůžek, kuchyně 2 lůžka, v podkroví 2 velké pokoje, jeden se 3 lůžky, druhý se 4 lůžky. Kuchyně: lednice, kuchyňská linka, stůl, židle, válenda, dřez T + S, 2plotýnkový vařič, varná konvice, žehlička. Sociální zařízení: WC, koupelna (vana,, polička). Za hlavním vchodem se nachází předsíň (botník, věšáky). Z chodby obložené dřevem se jde do koupelny, WC a do kuchyně. Z kuchyně je přístupná velká obývací ložnice (4 lůžka, křesla, stolek, BTVP, skříňky, poličky, lampička). K chalupě náleží zahrada s posezením a ohništěm. Vytápění na tuhá paliva. Po dohodě je možnost zajištění topení majiteli. Není poskytováno povlečení na lůžkoviny.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Valašsko je vyhledávanou turistickou a rekreační oblastí, turistické a cykloturistické trasy, houbaření, lyžování, běžecké tratě, tenisové kurty 3km. Koupání: koupaliště (Vsetín, Zděchov) a krytý bazén s tobogánem (Vsetín). Lyžování: vlek malý 3km, velký 6 a 12km, lyžařské středisko Soláň, Kohútka, Portáš, Machůzky, Pustevny cca 25km. Výlety: skanzen v Rožnově pod Radhoštěm 35km, ZOO Lešná 30km, Čertovy skály 15km.

Zpět


TOPlist
  U Zvoničky Janová u Vsetína
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Zvoničky
Ceník ubytování a stravování