Poloha a dosažitelnost

Klidná, vilková část Žamberka u řeky Divoké Orlice. Dojezd možný autem až na místo ubytování. Z Autobusového nádraží pěšky cca 15 minut - 1km.

  Vybavení a služby

Kuchyň plně vybavená myčka, pračka, lednice s mrazákem, sklokeramický sporák s horkovzdušnou troubou, várná konev, čajovar, fritéza a další elektrické spotřebiče, nádobí, příbory, kompletní vybavení, jídelna s velkou plochou TV zařízená stejně jako všechny pokoje, obývací pokoj letiště pro 2 osoby, malá plochá TV satelitní příjem, WiFi internet zdarma, ložnička - letiště pro 2 osoby, skříně, stolek, tělocvična - letiště pro 2 osoby, TV plochá malá, možnost použití cvičebních strojů, stůl na mini stolní tenis, vybavení na venkovní hry - líný tenis, bedmington, kopací míč, míče plážové atd., zahrada - možnost parkování, využití ke grilování a posezení, sportování, koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC. Celková kapacita je 6 osob (v nejnutnějších případech se dá seskládat max. 8 osob).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Přehrada Pastviny, lyžování Říčky v Orl. horách, návštěvy hradů a zámků v Potštejně, Liticích, Doudlebách, Letohradě, Častolovích, koupání v Žamberku na koupališti, Letohradě, Jablonném v Orl, horách, cyklo trasy, lesy plné borůvek a v podzimních měsících možnost houbaření.

Zpět


TOPlist
  U Zdeničky Žamberk
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Zdeničky
Ceník ubytování a stravování