U Suchých skal

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
5 km nad Železným Brodem se nachází obec Vrát. Roubená chalupa je společná s majiteli v centru malé vesničky. Pro hosty je přístupné podkroví, kam se vchází ze společného vchodu. Není zde obchod, pouze malá soukromá hospůdka (KVĚTEN - ZÁŘÍ). Spojení ze Železného Brodu autobusem linka Železný Brod - Prosíčka (po - pá). Vlak je vzdálen 5km (Malá Skála nebo Železný Brod).
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v podkroví roubené chalupy s majiteli v přízemí. K dispozici 1x4,1x3,1x5 lůžek. Jsou k dispozici el.vařiče, společný kuchyňský kout, nádobí, lednice, varná konvice, TV, WC, sprchový kout.UBYTOVÁNÍ NENÍ VHODNÉ PRO UBYTOVÁNÍ FORMOU ŠKOLENÍ ČI DĚTSKÉ TÁBORY. Na zahradě je možnost posezení, ohniště.Připojení k WIFI. ALERGICI POZOR - v zahradě je volně pobíhající fena-německý ovčák a v domě se pohybují 3 kočky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Potraviny - 2km v Koberovech. Vše ostatní v Železném Brodě 5km. Rekreační objekty v okolí: Žel.Brod - koupaliště, muzeum, prohlídka sklářské školy. Výlety do skal, na hrady a zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec u Turnova, Frýdštejn) a na rozhledny (Kozákov, Kopanina, Černá Studnice). Vhodné pro všechny věkové kategorie, cyklisty i pěší turisty. Možnost využití cyklobusu.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz