Poloha a dosažitelnost

5 km nad Železným Brodem se nachází obec Vrát. Roubená chalupa je společná s majiteli v centru malé vesničky. Pro hosty je přístupné podkroví, kam se vchází ze společného vchodu. Není zde obchod, pouze malá soukromá hospůdka (KVĚTEN - ZÁŘÍ). Spojení ze Železného Brodu autobusem linka Železný Brod - Prosíčka (po - pá). Vlak je vzdálen 5km (Malá Skála nebo Železný Brod).

  Vybavení a služby

Ubytování se nachází v podkroví roubené chalupy s majiteli v přízemí. K dispozici 1x4,1x3,1x5 lůžek. Jsou k dispozici el.vařiče, společný kuchyňský kout, nádobí, lednice, varná konvice, TV, WC, sprchový kout.UBYTOVÁNÍ NENÍ VHODNÉ PRO UBYTOVÁNÍ FORMOU ŠKOLENÍ ČI DĚTSKÉ TÁBORY. Na zahradě je možnost posezení, ohniště.Připojení k WIFI. ALERGICI POZOR - v zahradě je volně pobíhající fena-německý ovčák a v domě se pohybují 3 kočky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Potraviny - 2km v Koberovech. Vše ostatní v Železném Brodě 5km. Rekreační objekty v okolí: Žel.Brod - koupaliště, muzeum, prohlídka sklářské školy. Výlety do skal, na hrady a zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec u Turnova, Frýdštejn) a na rozhledny (Kozákov, Kopanina, Černá Studnice). Vhodné pro všechny věkové kategorie, cyklisty i pěší turisty. Možnost využití cyklobusu.

Zpět


TOPlist
  U Suchých skal Vrát
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Suchých skal
Ceník ubytování a stravování